Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej 3.04.2010 (Industrial Domination) [ZAKOŃCZONY]
4. Turniej Industrial Domination server TEAMS (wersja 1.0.0) Cool

Start:
3.04.2010 godzina: 18.00

Koniec:
3.04.2010 godzina: 21.00

data rozpoczęcia gry: 1930 rok

CZAS TRWANIA ROZGRYWKI: 3h

Lista startowa (zapisy): (nawiasy przy nikach znikną po potwierdzeniu udziału w turnieju)

1. shoter
1. KOZACKI BOHUN
2. mouse
3. (Alkomat)
4. stray60
5. lapper
6. (tj+)
7.
8.

UWAGA!!!

1. TURNIEJ ODBYWA SIĘ NA ZASADZIE IM WIĘKSZA LICZBA PRODUKCJI W DANEJ FABRYCE TYM (KAŻDY RODZAJ Z DOSTĘPNYCH) LEPIEJ I ONA BĘDZIE DECYDOWAĆ O TYM KTO WYGRA TURNIEJ 1*.

2. FABRYKI PODLEGAJĄ ZAJĘCIU PRZEZ JEDNĄ FIRMĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE, CZYLI, KTO ZAJĄŁ PIERWSZY DANĄ FABRYKĘ (KOPALNIĘ, LAS, FARMĘ, HUTĘ itp.) TEN JEST JEGO WŁAŚCICIELEM, ABY NIE BYŁO KU TEMU SPORÓW ZALECA SIĘ POSTAWIENIE HQ WOBEC TEJ GAŁĘZI PRZEMYSŁU KTÓRĄ DANA FIRMA CHCE ROZWIJAĆ CZYLI (PRZY DANEJ FARMIE, KOPALNI, LESIE, HUCIE itp.), GDYBY DALEJ WYSTĘPOWAŁY SPORY (BEZ POSTAWIENIA HQ), ZWYCIĘŻA TA FIRMA, KTÓRA MA NAJWIĘKSZY RATINGS W DANEJ FABRYCE 2*.

3. MOŻNA GRAĆ SAMEMU LUB W DRUŻYNIE (drużyny tylko 2-osobowe na 1 firme) 3*.

4. ZASADY ZLICZNIA PUNKTÓW W DZIALE "KLASYFIKACJA", JEŻELI CHODZI O DRUŻYNOWE ZAJĘCIE MIEJSCA PUNKTOWANEGO, PO RÓWNO ZOSTAJĄ ONE ZAPISANE OSOBĄ, KTÓRE WSPÓLNIE PROWADZIŁY FIRME

5. CHĘTNYCH PROSZĘ O NAPISANIE POSTA Z WYRAZEM CHĘCI UCZESTNICTWA W TYM TOPICU, PO ZAPEŁNIENIU POWYŻSZEJ LISTY, UCZESTNICZENIE W ROZGRYWCE BĘDZIE NIEMOŻLIWE.PODCZAS TRWANIA TURNIEJU NIE BEDZIE MOŻNA GRAĆ ACZKOLWIEK MOŻNA OBSERWOWAĆ PRZEBIEG ROZGRYWKI "(TOPIK ZOSTANIE ZAMKNIĘTY PO ZAKOŃCZENIU TURNIEJU, WSZELKIE KWESTIE UZGODNIENOWIE CO DO DRUŻYN KIERUJCIE DO TOPICU "TURNIEJE Shoutbox (wasze propozycje, wrażenia z turniejów, rozmowy na ich temat)" TYLKO NIE TUTAJ BO TUTAJ PROSZE O JEDNOZNACZNĄ ODP. CO DO UCZESTNICTWA.

SKOROWIDZ:
1*- JEDNA FABRYKA O NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI PRODUKCJI DECYDUJE O ZWYCIĘSTWIE
2*- FABRYKI POD TĄ NAZWĄ KRYJĄ SIĘ WSZELKIE MOŻLIWE JEDNOSTKI PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ, KTÓRE GENERUJĄ PRODUCJĘ
3*- ILOŚĆ GRACZY W DRUŻYNIE NIE PODLEGA DYSKUSJI, BO NAWET PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI TO I TAK NIE WPŁYNIE NA WIELKOŚĆ PRODUKCJI W DANEJ FABRYCE (REGULACJA PRODUKCJI BĘDZIE PODLEGAĆ UMIEJĘTNOŚCI GRY W NIĄ CZYLI W OTTD)

zapraszam do uczestnictwa w turnieju (pomysłodawcy po części: Alkomat, Pawilonek, Shoter)

pozdrawiam:
KJ(KeyJey)[PL]
zgłaszam się(kto ze mną będzie rozwijał pola naftowe XD?).Tyle że mam nadzieje ze tym razem nie bedzie zmiany serwera!Bo mnie wnerwia to...Gracze przygotowywuja taktyke a tu jeb kloda pod nogi i nowe warunki...

(gram raczej sam Tongue)
Zgłaszam się, na razie jako osobna firma. Zapytam Rysha czy dołączy.
Baj de łej: jest punktowana fabryka, która produkuje najwięcej goods, steel itp czy np wydobycie w kopalni węgla?
Tak Mouse każdy rodzaj fabryki może to być goods,steel lub wydobycie w kopalni węgla Smile
jeśli shoter się zgodzi to dołącze do niego
ee...to głupio...wolałbym żeby same kopalnie były rozwijane...a nie 2nd industries.No ale cóż zasady to zasady

@Kozak Welcome on board
Zapewne będę miał plany na sobotę :/
Dokładnie, nie lepiej by było zrobić turniej w niedzielę? Ludzie wtedy maja mniej do roboty Wink
I niechęć do dnia poprzedniego. Więc siedzą raczej w domu.
Uuuuuu, nowy turniej Tongue

Proszę mianie zapisać, na razie w nawisie, bo chyba okres świąteczny jest?

Jeśli znajdzie się samobójca, który chciałby być moim plus jeden to zapraszam.
Piszę się na ten turniejBig Grin
Zgłaszam się. Gram solo
KJ chce przypomnieć że kozacki gra ze mna
Taaaaaaaa, proszę o dopisanie do listy (w nawiasie).
Czy dobrze kombinuje, że turniej będzie rozegrany na nowiuśkiej, ciepluśkiej wersji 1.0.0.?
Tak zgadza się. Chociaż wydaje mi się że liczba graczy w dzisiejszym turnieju będzie znikoma.

Chyba że dostanę informację, od prowadzącego turniej na jakim serwerze będzie rozgrywany turniej - wtedy zdecydujemy na jakiej wersji.
Potwierdzam Twoje obawy Rysh. Ja już wiem, że nie dam rady dziś zagrać. A szkoda, bo miałem wielką ochotę zdobyć kilka punktów. Proszę o usunięcie z listy startowej.
No to proszę o zapisanie mnie w nawiasie. A w pierwszym poście pisze, że na serwerze TEAMS, więc chyba nie ma co tego zmieniać - TEAMS 1.0.0 i gra gitara Smile

EDIT: Czy turniej mógłby się odbyć z PKP-Setem, czy to już pewne że będzie bez NewGRF?
Myślę że PKP Set nie jest przeszkodą Wink
Zostało 20 minut. Proszę o zbieranie się na serwerze, jeśli nie będzie KJ i minimum 4 osób myślę że będzie trzeba przełożyć turniej.
Mam tylko dwa serwery z serii TEAMS, ale tam nikogo nie ma, o co chodzi?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:

Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
podreczne .chm , .hlp z istotniejszymi ...
Chciałbym zauważyć, ...luk3Z — 11:54
Najnowsza wersja patch'owa wydana na Gi...
Cześć! Sprawdzał k...luk3Z — 11:35
Jak uruchomoc open ott
Pobierając i instalu...pAter — 10:26
Jak uruchomoc open ott
Witam panowie jak ur...Hejden — 01:17
"Nietypowe" rysunki na serwerze
Sądzę, że należy się...yazalo — 16:44