Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to wygląda na serverach?
Oturz grałem przez chwile na jednym z polskich serverów i zanotowałem takie zdażenia:
....No właśnie nic. Cy to jest tak że wchodzimy coś budyjemy, wychodzimy a gra tam dalej się toczy nabija nam pieniądze itp? I na drugi dzień wchodzimy Mamy pieniądze na dalszą działalnośc?
(Nigdy wcześniej nie grałem w tą grę przez internet.) Zawsze tylko Singleplayer
Odpowiedz
Ó nas na serwerze jest tak, rze wlancza sie pałza jak nikogo nie ma. Jeśli zostawisz firme i bendom inni gracze to zostanie ona usunienta ałtomatycznie po 96 miesioncach jeśli masz załorzone chasło, jeśli bez kasła to hyba 24 miesionce...
Odpowiedz
Jak się zakłada hasło? Właśnie gram na jednym z serverów(postawiłem dopiero 1 kolej) zobaczę jak sobie poradzę. Troche lipa jak wyłącze i mi usuna;/ Gram na jakims innym bo waszego nie mogłem znaleźć.
Odpowiedz
kliknij na gościa w kapeluszu w górnym menu, pokaże sięokno Twojej firmy. Jest tam opcja Change password lub ustaw hasło. Wpisz nowe hasło i kliknij OK.
Odpowiedz
A czemu nie mogłem znaleźć waszego servera? Bo może ktoś wtedy nauczył by mnie grac bo sam za dużo sie nie nauczę;p Bo podobno jest opcja ze 2 w firmie jest
Odpowiedz
Tak jest, tylko nie sądzę żeby komuś się chciało od początku samego tłumaczyć dla laika Wink
Odpowiedz
Nie no laikiem aż takim kompletnym nie jestem;] wkurza mnie brak kasy na tym serverze. Postawiłem 1 kolej i lipa. Czemu nie widzę waszego? Wyłączony?
Odpowiedz
Posiadasz inną wersję.
Odpowiedz
Wszystko pobierałem stąd. 0.7.5.18619 Tyle ze jakieś coś tam pkp nie mam bo pisze ze pobieranie online czy jakoś tak. Bo w poradniku wygasł link
Odpowiedz
Na serwerach wszystkich mamy już chyba dawno 1.0+
Odpowiedz
Mógłbyś pomoc zaktualizować się na waszą wersję? Jeszcze takie pytanko jeżeli posiag jest dłuższy niż peron załadunek jest dłuższy?
Odpowiedz
Wiesz mozesz miec peron 20 a pociag o pierdyliardach wagonach ale jest to nie praktycznie pociag tyle nie pociagnie i bedzie wystawac : P.

Przypatrz sie uwaznie jak ludzie graja i buduja na serwerze. Poczytaj forum tam tez jest mnostwo przydatnych informacji. Grac grac i jeszcze raz grac. Najprostrza forma by sie nauczyc grac ; P Mi przypomnienie i ogarniecie zasad zajelo z 2 dni.
Odpowiedz
No i jednak już dzisiaj nie było mojej Firmy;/
http://openttd.prochy.pl/thread-128.html Tu jest download In game a mógłby mi ktoś dac do tego link? Zmieniłem wersje na 1.0 Beta i nadal nie widzę waszego serwera
Odpowiedz
Sprawdź dodatki online.
Odpowiedz
Ok już mam;] trzeba tylko znaleźc jakiś dobry server:]
Odpowiedz
Nasz serwer OpenTTD 0.7.5 jest jeszcze online, chyba że padł ale o tym nic nie wiem Tongue

Co do ładowania pociągów to jeśli jest dłuższy od stacji to ładuje się o wiele dłużej.

Frodo: zbuduj linię węgiel->elektrownia na początek i wybierz punkty oddalone od siebie o ok 150 kratek. Na początek wystarczy Tongue
Odpowiedz
Nie no teraz to juz mam wersje 1.0 Nie no wszystko juz sobie przypomniałem;p tylko nie rozumiem czemu nieraz jak wyśle ciężarówkę po towar nie zaznaczę żeby załadował wszystko co jest to nieraz załaduje a nieraz nie. te polecenia jeszcze jakieś nie jawne są. Na starym Dosowskim Tyconie tego nie miałem. wystarczyło że wskazałem przystań
Odpowiedz
Teraz jest full service rozkazów, możesz nawet transfer robić. Gdzieś na forum jest nawet poradnik na temat rozkazów. Poszukaj, na razie dawaj na pierwszej stacji załaduj albo trzymaj ctrl podczas dodawania rozkazu (automatycznie ustawi załaduj).
Odpowiedz
Według mnie nadal tej grze czegoś brakuje.. Albo mam jakąś uboga wersję albo po prostu ta gra straciła swój klimat
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:

Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
Narzędzia do automatycznej generacji rz...
Wersja pod OpenT...pAter — 14:35
Narzędzia do automatycznej generacji rz...
Wersja pod OpenTTD...McZapkie — 14:34
V4 CEE Train Set
Znalazłem pewien bug...Przemek — 13:14
Nowy moderator RCON - Nadświetlny
Widzę, że po raz kol...Nadświetlny — 16:11
Nowy moderator RCON - Nadświetlny
Kolejny raz zgłaszam...zdziwix — 12:21