Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy poradnik dla początkujących
Wink 
Siemanko, niektórzy znają mnie z serwera, tutaj regularnie czytuję, ale dopiero teraz się zarejestrowałem.
Stworzyłem poradnik do TT dla początkujących, ci co umieją grać raczej nic nowego tam nie znajdą. Poradnik jest dla graczy niezdecydowanych, którzy nie umieją jeszcze grać, aby poznali zasady i złapali Tycoonowego bakcyla Smile
W poradniku na dole umieściłem link zwrotny to tego forum, adres do poradnika:

http://jajozglowy.pl/Transport-Tycoon.html

Jeśli ktoś znajdzie chwilkę, proszę rzucić okiem i napisać czy są tam jakieś babole, lapsusy i nieprawdziwe informacje. Pisanie zajęło mi tydzień, więc treści jest sporo i błędów pewnie też Sad A zależy mi żeby wszystko było profesjonalnie.

pozdrawiam wszystkich graczy i do zobaczenia na serwerze Cool
Odpowiedz
Dzięki za linka do naszego forum Smile
Odpowiedz
Ja cię znam. Tongue Jak coś to dzięki Smile Ale lepiej byś był stałym uzytkownikiem a nie tylko wkleił poradnik.
Odpowiedz
Przegladalem ten poradnik tak "w locie" i musze powiedziec, ze jak dla poczatkujacych wystarczy. Nie wglebialem sie w teksty Tongue
Odpowiedz
Jeszcze muszę poprawić literówki, ale ogólnie chyba poradnik wyszedł dobrze.

xezo - jestem jakby stałym użytkownikiem ,lecz nie miałem potrzeby się rejestrować, bo wszystko co chciałem wiedzieć już ktoś opisał Smile
poradnik jest z podstaw dla nowicjuszy, ale kto ze mną zagrał na serwie wie, że jak już zagram na poważnie, to skala wykresu profitów rozjeżdża się tak, że wiekszośc firm nawet nie odbija się od dna Big Grin
Odpowiedz
Ja mam pytanko. Tam jest napisane, w 3 rozdziale, że można kupować budynki i przekupić władze miasta jeśli zmienimy krajobraz wokół ich terenu, tymczasem ja takiej opcji nie widzę :/ A przydałaby się.

PS Mam wersję 1-beta.

Aha i tam jeszcze jest błąd w statkach, a raczej brak Big Grin Wiec tam nie ma nic o tym, że statki są bardziej opłacalne, niż budowanie mostów dla pociągów. JA znalazłem taki sposób: po jednej stronie jeziora (opłacalne, tylko wtedy kiedy długość szlaku morskiego jest spora) budujemy przystań dla statków i dla pociągów, na drugim to samo. I kiedy pociąg przyjedzie na swoje miejsce przy przestani, wyładowuje ropę, na przykład, statek ładuje, płynie na drugi brzeg tam wyładowuje a pociąg ładuje. Testowałem i to było spore źródło pieniędzy, a wtedy zarobiłem ponad milion (pierwszy raz! grałem 5 raz chyba) na multiplayerze (byłem pierwszy Big Grin). No więc tyle. Tak mówię, bo może niektórzy nie wiedzą o tym sposobie, chociaż wątpię.Pozdro Smile
Odpowiedz
co do miasta,możesz je przekupić jeśli masz na koncie hemm często to tam widnieje sumka ponad milion zielonych.Co do przepukstwa zmienianiem krajobrazu to musisz sadzic mase drzew...mase!!!!MASE!

co do statków,albo były szybsze albo gra generuje lekko powiększony income dla statków.
Odpowiedz
Shooter odpowiedział za mnie Smile
Jeśli chodzi o statki, to można zrobić taką przeładownię, ale to masa roboty, statki tracące pieniądze (czyli permanentne 0 punktów w kategorii 'minimalny zysk') , część towarów "zgubi" się podczas przeładowywania oraz towar dotrze trochę później do celu (czyli mniejsze zyski).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:

Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
podreczne .chm , .hlp z istotniejszymi ...
Chciałbym zauważyć, ...luk3Z — 11:54
Najnowsza wersja patch'owa wydana na Gi...
Cześć! Sprawdzał k...luk3Z — 11:35
Jak uruchomoc open ott
Pobierając i instalu...pAter — 10:26
Jak uruchomoc open ott
Witam panowie jak ur...Hejden — 01:17
"Nietypowe" rysunki na serwerze
Sądzę, że należy się...yazalo — 16:44