Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Mapa Polski] dodanie czeskich Grf-ów oraz zastąpienie setu PKP set 2 na Polish Train
#1
Proponuje dodaniie Czeskiego setu Pociągów oraz tramwajów itd ponieważ na mapiie Polski od pAtera jest spory kawałek Czech i Słowacji (prawie całe państwa) fajnie byłoby urozmaicić żeby było bardziej realistycznie (trochę nietypowo wygląda gdy po republice Czeskiej jeździ np ET22 lub po np Pradze jeździ np konstal) do tego są takiej samej skali co polskie pociągi oraz zastąpienie obecnego dodatku Polish PKP set 2.0 na Polish train set ze względu że w ten nowszy set to taki sam set co PKP set 2.0 tyle że dodane są kolejne pociągi np ED250 SU160 itd do tego ten set się rozwija. 43
Odpowiedz
#2
Te zestawy różnią się kosztami zakupu, utrzymania, nazewnictwem, stylem wizualnym, zapewne również mocą, niezawodnością itp. Już lepszym rozwiązaniem byłoby użycie V4 Trains, ale ten dodatek używany jest na mapie Grupy Wyszehradzkiej (V4 to cztery państwa: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry), czyli tam gdzie jego miejsce - tam mieszczą się całe państwa, o których piszesz. Natomiast w scenariuszu Mapa Polski najistotniejsza jest Polska i polskie dodatki - od zawsze taki był mój cel.

Co do Polish Train Set - świetnie, że projekt powstaje i prężnie się rozwija. Ale paradoksalnie im więcej zmian, tym gorzej dla mojego scenariusza, ponieważ aktualizację mapy robię 1-2 razy w roku. Z dyskusji w temacie wynika, że może nastąpić wiele zmian w stosunku do setu PKP. Wolałbym więc poczekać na jakąś konkretną wersję, którą mógłbym bezpiecznie użyć w scenariuszu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:


Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
Polish Train Set
Zakładam że działa, ...qamil — 19:42
Polish Train Set
Dzięki wielkie! Dobr...101ksl — 10:33
Polish Train Set
Tymczasowo wersja bę...qamil — 22:51
Polish Train Set
Dzięki pomocy Brickb...qamil — 13:44
Polish Train Set
To ja trochę pasożyt...101ksl — 10:30