Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset gry
Witam.
Wiem, ze temat padnie szybciej niz powstal Smile ale sprobowac mozna. Chodzi mi o komende "!report". Znam jej przeznaczenie, jednak czy chec zrestartowania martwego serwera , na ktory jest 1 osoba afk a rok ponad 2020 to nie jest dobry pomysl? Gracze wchodza i wychodza, bo data odlegla i jest oczekiwanie na restart. To jest tylko moje zdanie i prosze tego nie rozpatrywac jako jakikolwiek atak z mojej strony. A moze utworzyc komende podobna do "!report" w nazwie "!restart"? Nie zmienia to faktu, ze Admin musi wbic na serwer.. Moze ktos jeszcze ma jakies zdanie w tym temacie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
30 lat w grze (od 2020 do 2050 r.) to prawie 7 godzin w rzeczywistości, a więc dużo więcej, niż pojedyncza sesja przeciętnego gracza. Rozumiem restart gdy zostało 5 lat do końca, bo w tyle lat ciężko rozwinąć sensowną firmę, ale restart 30 lat przed końcem to gruba przesada.

Co do wołania - jeśli chcesz restart, to zaproponuj to na discordzie, zamiast używać do tego komendy !restart. Nie zdziw się, jak kiedyś za jej użycie w niewłaściwy sposób z miejsca dostaniesz bana.
Odpowiedz
(28-01-2021, 12:07)pAter napisał(a): 30 lat w grze (od 2020 do 2050 r.) to prawie 7 godzin w rzeczywistości, a więc dużo więcej, niż pojedyncza sesja przeciętnego gracza. Rozumiem restart gdy zostało 5 lat do końca, bo w tyle lat ciężko rozwinąć sensowną firmę, ale restart 30 lat przed końcem to gruba przesada.

Co do wołania - jeśli chcesz restart, to zaproponuj to na discordzie, zamiast używać do tego komendy !restart. Nie zdziw się, jak kiedyś za jej użycie w niewłaściwy sposób z miejsca dostaniesz bana.

Dostanę bana to jeden slot bedzie wolny Smile . Piszesz , ze 30 lat to duzo, zgadzam sie duzo ale wytłumacz mi jedno, dlaczego w latach 1950-2000, ludzie wchodza i graja a po 2000, wchodza i.... wychodza. Gram w ta gre od konca lat 90-tych i tak naprawde zabawa jest na starcie, wtedy, kiedy swiat sie rozwija. Zgodze sie, ze jesli na mapie jest 4-5 firm to niech gra sie toczy ale jak jest 1 albo wcale nie ma, to czy warto trzymac pusty srerwer? Szkoda , ze nie ma dyskusji ,że nikt nie chce wyrazic swojego zdania w tym temacie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:

Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
Polskie latarnie morskie
Jak słusznie zauważy...yazalo — 16:45
Polskie latarnie morskie
Wersja 1.0.0 z 10.11...yazalo — 17:23
Czemu nic się na forum nie dzieje?
Witam jestem "M...Miulasowo — 17:15