Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry podobne do OpenTTD
Siemanko!
Szukam gierki podobnej do OpenTTD, ale nie chodzi mi o jakieś Cities in Motion itp. Chodzi mi o coś takiego jak OpenTDD (przykładem jest Train Fever i Simutrans). Chodzi mi głownie o rozwój autobusów, tramwajów i kolei, oraz żeby były niezależne od siebie miasta. Zna ktoś? Smile
Odpowiedz
Train and Truck tycoon na przykład (Podobne do Train Fever),albo może Factorio?

Edyta: jeszcze Transport Giant Smile
Odpowiedz
Jeszcze masz Criss Saywers Locomotion Big Grin
Odpowiedz
simutrans i oczywiscie rail road tycoon
Odpowiedz
(20-02-2015, 23:29)Damgam napisał(a): Edyta: jeszcze Transport Giant Smile
Fajna gra, trochę moim zdaniem niedoceniona. Polecam spróbować, chociaż trzeba pamiętać, że to nie TTD (płaska mapa, przenikające się pociągi) i pod żadnym pozorem nie wybierać gry z semaforami (zostały one dodane w którymś z patchy jako bajer i niestety nie działają jak należy).
Odpowiedz
Szczerze to jeszcze w Transport Giant nie grałem ale może kiedyś spróbuję :")
Odpowiedz
train fever jak na pozeranie zasobow sprzetowych cienki projekt. nie ma rozrzadu towarowego bodajze
Odpowiedz
Dobrą z nich jest Chris Sawyer Locomotion, ale jakbyście chcieli jakieś fajne bajery czy to pociągi czy samochody itp. to musielibyście pobrać z internetu i przenieść do folderu Objdata (zalecam utworzyć kopię zapasową plików z tamtego folderu).
Odpowiedz
Odgrzeję kotleta po 5 latach.
Może w ciągu takiego czasu znaleźliście grę potrafiącą zastąpić TTD. Bo ja nadal nie umiem.
W szoku jestem 30 lat od premiery i nikt nie był wstanie stworzyć nawet zbliżonego projektu.
Odpowiedz
Myślę, że warto obserwować rozwój:
https://store.steampowered.com/app/78415..._Republic/

Osobiście nie grałem, gra jest nadal we wczesnym dostępie, ale recenzje wydają się pozytywne. Tematyka nieco inna ale wydaje się, że transport będzie istotnym elementem.
Odpowiedz
Nie ma nic podobnego do ttd, sam projekt i założenie to majstersztyk gram z małymi przerwami od początku i żadna gra nawet wypasiona Transport fever 2 która ma więcej bajerów niż open ma kafelek w mapie 2048x2048 jak szukasz alternatywy to nie jesteś jednym z nas Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:

Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
podreczne .chm , .hlp z istotniejszymi ...
Chciałbym zauważyć, ...luk3Z — 11:54
Najnowsza wersja patch'owa wydana na Gi...
Cześć! Sprawdzał k...luk3Z — 11:35
Jak uruchomoc open ott
Pobierając i instalu...pAter — 10:26
Jak uruchomoc open ott
Witam panowie jak ur...Hejden — 01:17
"Nietypowe" rysunki na serwerze
Sądzę, że należy się...yazalo — 16:44