Ankieta: Zmieniamy klimaty?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Na PKP
46.88%
15 46.88%
Na Standardzie
15.63%
5 15.63%
...co miesiąc
9.38%
3 9.38%
...co dwa tygodnie
0%
0 0%
...co tydzień
28.13%
9 28.13%
Niczego nie zmieniamy
0%
0 0%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[STANDARD/PKP]Miesięczny cykl zmiany klimatu
Proponuję wprowadzić miesięczny cykl zmiany klimatu na Standardzie. Klimat umiarkowany →zimowy → pustynny. Klimatu "cukierkowego" nie biorę pod uwagę, bo przed grą trzeba najpierw znaleźć dobrego dilera Big Grin
Odpowiedz
Ja mam, ja mam... dobry towar Wink

A tak serio to jestem jak najbardziej za, ewentualnie można przemyśleć tylko odrobinę częstsze zmiany, np co 1 lub 2 tyg, miesiąc to jednak dość długo i jak ktoś lubi pograć na danym klimacie to do następnej zmiany będzie musiał czekać 2 miesiące... a zmiana takiego szczegółu w CFG nie zajmuje dużo czasu Tongue
Odpowiedz
http://openttd-polska.pl/Temat-Zmiana-klimatu ale serio?
Odpowiedz
Fajny pomysł, choć docelowo wolałbym taką okresową zmianę klimatów na... serwerze PKP.
Odpowiedz
myślę, że wszędzie można o taką zmianę się pokusić i dopasować cykle, by na standardzie był jeden klimat, na PKP drugi, a na FIRSie trzeci Smile
Odpowiedz
(08-10-2013, 22:29)TadeuszD napisał(a): Fajny pomysł, choć docelowo wolałbym taką okresową zmianę klimatów na... serwerze PKP.

Totalnie za Smile
Odpowiedz
no nevím na serveru standart je mapa zaplavená vodou a hraje tam samý noob či player, takže proč měnit prostředí. Nehledě na to, že to je jeden zmála serverů kde jsou povolený letadla. Prostě server pro amateři ideal. Když někdo neumí budovat v normálním klimatu, jak bude budovat v horským klimatu či v pouštním????? Zajímá mě odpověď od Niemiec či nemam pravdu.
Odpowiedz
No to szybka decyzja. PKP czy Standard?
Odpowiedz
Z dwojga - PKP, bo jak dobrze powiedzial Petr , ciezki temat leci na standardze. Ale coz za problem na obu serwerach wprowadzic taka rotacje?Smile
Odpowiedz
PKP.
Jest tylko mały szkopuł - Polish building set nie posiada budynków dla klimatu arktycznego. No i w innych klimatach są inne towary do wożenia - co z rekordami? Z drugiej strony, jeśli coś bedzie nie tak, to po prostu można wrócić do pierwotnych ustawień klimatu.
Odpowiedz
Pkp- bo standard to standar, czyli czyste TTD
Odpowiedz
(09-10-2013, 09:45)TadeuszD napisał(a): No i w innych klimatach są inne towary do wożenia - co z rekordami?
Zrobię podział na każdy klimat.

(09-10-2013, 09:46)lordvjadropl napisał(a): Pkp- bo standard to standar, czyli czyste TTD
Klimat niczego nie zmienia.
Odpowiedz
PKP - użyjmy ficzera z grzaniem tak skrupulatnie przygotowanego przez Tadeusza Smile
Odpowiedz
jeśli o mnie chodzi to za długo ten miesiąc, weekend/tydzien max i powrót. co do serwera to obojętne.
Odpowiedz
Edytowałem ankietę zerując dotychczasowe głosy. Jeżeli ktoś nie może ponownie oddać swojego głosu (tym razem wielokrotny wybór), proszę pisać. Głosy dodamy manualnie.
Odpowiedz
PKP - co tydzien / lub dwa Smile nie moge oddac
Odpowiedz
Głos przeszedł na PKP, a że nie mogę edytować, to proponuję mimo wszystko totalną jazdę bez trzymanki: zamiana klimatu na Standardzie, PKP i FIRS co dwa tygodnie w taki sposób, żeby na każdym serwerze był w danym momencie inny klimat.

@niemiec: Tak, Standard i PKP co dwa tygodnie, ankieta pokazuje że zagłosowałem na PKP.
Choć gdyby była zmiana też na FIRSie to bym się nie obraził Smile
Odpowiedz
Sander, Twój głos na PKP, co tydzień + co dwa?
qamil, Twój głos na Standarda i PKP co dwa tygodnie?
Odpowiedz
Chciałem tylko dodać, że PKP w klimacie zimowym i pustynnym nie łączy się z polskim road setem ani z polskimi budynkami chyba, że da radę to jakoś zmodyfikować aby tak było Wink hehe Big Grin
Odpowiedz
@niemiec dokładnie

@KJ Nie łączy? Czy bedzie tylko niestetycznie wygladac?Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:

Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
Polskie latarnie morskie
Jak słusznie zauważy...yazalo — 16:45
Polskie latarnie morskie
Wersja 1.0.0 z 10.11...yazalo — 17:23
Czemu nic się na forum nie dzieje?
Witam jestem "M...Miulasowo — 17:15