Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak zastąpić pociąg?i pare innych pytań
Witam chciałbym się dowiedzieć jak mogę zastąpić/wymienić na nowy,wszytskie pociągi,lokomotywy? bo wchodzi na liste pociągów i daje żeby zastąpiło nawet pociągi wysyłam do zajezdni , ale nic sie nie zmienia co źle robie?

a właśnie tak przy okazji, czy można w jakiś sposób podtrzymać produkcje drzewa żeby sie nie konczyło? i z czym mam połączyć bank?
i czemu jak chce zbudować jakis pociąg to mam tylko jedną lokomotywę ?a jak wchodze na DOSTĘPNE lokomotywy to jest ich tam kilka rodzai
Torowisko przerobione na elektryczne?
nie wiedziałem ze sie nawet coś takiego robiSmile a czy da się przekształcić te tory automatycznie czy musze kasować i budować nowe???
a kolega moze mi też powiedzieć z czym łączyć bank?
Da się przekształcić, ostatni przycisk na pasku budowania torów.
Da się podtrzymać produkcję odbierając towar jaki zakład produkuje.
Bank można połączyć z innym bankiem.
ale już kilka lasów mi zniknęło a mam połączone LAS-Tartak-Miasto

a jak zrobić żeby wymienić wsyztskie pociągi naraz na nowsze?
(18-08-2009, 09:55)Siara_nh napisał(a): a jak zrobić żeby wymienić wsyztskie pociągi naraz na nowsze?

Jak masz spis wszystkich pociągów (ten otwierany z górnego paska) to na dole masz „zarządzaj listą” > „zastąp pojazdy”. Tam możesz dowolnie wymieniać każdy typ pociągu, pamiętaj tylko o odpowiednim ustawieniu opcji jakie tam są.
(18-08-2009, 13:47)Alkomat napisał(a): Jak masz spis wszystkich pociągów (ten otwierany z górnego paska) to na dole masz „zarządzaj listą” > „zastąp pojazdy”. Tam możesz dowolnie wymieniać każdy typ pociągu, pamiętaj tylko o odpowiednim ustawieniu opcji jakie tam są.
Jeżeli wymieniasz parowozu lub spalinówki na lokomotywy elektryczne, to również zajezdnia musi być zelektryfikowana.
Co do zamykania fabryk to popatrz w opcje ekonomii.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości