Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytanie techniczne
Witam

Jak sprawdzić które z new grf-ów nadpisują swój towar w ekonomi. Pytanie odnośnie ekonomi w której użyłem tego zestawu Auz industry 6 plus spi 1.32 plus fixes wer.6 w wersji gry joker path  v 1.27.1.  Chodzi mi o to czy można jakoś podejrzeć jak jest modyfikowana ta ekonomia by ustawić poprawną kolejkę towarów w fabrykach.
poniżej log z użytymi new grf w obecniej mapie
Fundamentalna sprawa: nie mieszać różnych dodatków przemysłowych, właśnie dlatego że nadpisują sobie statyczną tabelę towarów i nie ma nad tym żadnej kontroli.
Możesz mieć tylko jeden grf przemysłowy redefiniujący towary, np. tylko FIRS (ewentualnie + jakiś dedykowany dodatek typu FIXES do FIRS).
Bezpiecznie można też dodać Logging Camp, bo on bazuje na istniejącym drewnie - nie definiuje towarów.
(08-04-2019, 16:22)McZapkie napisał(a): Fundamentalna sprawa: nie mieszać różnych dodatków przemysłowych, właśnie dlatego że nadpisują sobie statyczną tabelę towarów i nie ma nad tym żadnej kontroli.
Możesz mieć tylko jeden grf przemysłowy redefiniujący towary, np. tylko FIRS (ewentualnie + jakiś dedykowany dodatek typu FIXES do FIRS).
Bezpiecznie można też dodać Logging Camp, bo on bazuje na istniejącym drewnie - nie definiuje towarów.

Właśnie doszedłem też do tego samego punktu iż łączenie dodatków przemysłowych nie jest dobrym pomysłem.

A jaki dodatek jest lepszy FIRS czy AUZ ?

I pytanie czy jest mod do FIRSa umożliwiający łączenie przedsiębiorstw z dwóch ekonomi Extreme plus Stell Town ?
AUZ to taka wersja FIRS w klimatach australijskich, nie grałem. nie wiem.
Extreme+Steel Town nie da się łączyć (choćby z powodu ograniczenia towarów do 32 w dotychczasowych wersjach)
Próbuje coś z niego stworzyć z tego Auz 2.2 bo ma dodatkowo kopalinie miedzi.  Lecz ostatnio mam problem po uruchomieniu edytora scenariuszy i wgraniu mapy oraz miast i przedsiębiorstw wyskakuje mi taki oto komunikat i wyłącza grę. Jak to rozwiązać ?
mam pytanie jak rozwiązać ten problem załączony na screenie ?

Załączone pliki Miniatury

Też mnie nurtuje kwestia możliwości budowy mostów w dwóch poziomach wysokości z możliwością ich przecinania się jeden nad drugim. Czy ktoś już rozwiązał ten problem lub odpowiednio spatchował ?
Kolejne pytanko znikają mi w czasie gry kopalinie chociaż mam ustawione w dodatku new grf "primary industry newer closed" czy to obejmuje kopalnie? czy trzeba gdzie indziej to ustawić? Pytanie wynika że przy mapie 4000x4000 nie jestem wstanie zdążyć z liniami zanim nie pozamykają się utworzone w edytorze kopalinie a to psuje mi plan który chciałem osiągnąć.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości