Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesołych Świąt 2017!
At 
Witam, 

Chciałbym życzyć wam wszystkiego dobrego na Święta, 

tak aby ten czas był radosny i spędzony w gronie rodzinnym.

Z dala od problemów i codzienności po prostu wyjątkowy,

przy okazji hucznego sylwestra i wejścia w nowy rok z przekonaniem

w stosunku do celów jakie Sobie wyznaczycie.

Pozdrawiam

KeyJey

[Obrazek: 25514_jaguar-na-gwiazdke.jpg]
Dobrze sie czujesz?

Jest listopad..
Nie win czlowieka, pewnie we lbie mu sie powalilo od sluchania tych swiatecznych piosenek w radiu i ogladania wystrojonych wystaw w sklepach...
(28-11-2017, 23:30)Sander napisał(a): Dobrze sie czujesz?

Jest listopad..

Tak wszystko w porządku i co z tego, że mamy listopad? Życzenia to życzenia.

(29-11-2017, 10:14)showman napisał(a): Nie win czlowieka, pewnie we lbie mu sie powalilo od sluchania tych swiatecznych piosenek w radiu i ogladania wystrojonych wystaw w sklepach...

Nie mam łba tylko głowę jak nie potrafisz uszanować życzeń jak ktoś Ci je składa to zamilcz i nie pisz dyrdymałów.
Co tu sie odjaniepawliło
Zacznijmy od tego iz LEB nie jest okresleniem obrazliwym tylko potocznym, zgodnie ze slownikiem jezyka polskiego.

Posiadanie glowy, tak swoja droga, jeszcze nic nie znaczy, wypadalo by tez uzywac tego co sie w niej ma, przedstawie Ci uzyteczne informacje ktore sobie w tej swojej glowie umiesc. 

Zyczenia sklada sie w odpowiednim terminie, ponizej przyklady
zyczenie urodzinowe sklada sie w dniu urodzin,
zyczenia wielkanocne sklada sie w dniu Wielkiej Nocy,
zyczenia bozonarodzeniowe sklada sie w dniu Bozego Narodzenia, ktore zreszta zostalo sztucznie ustalone przez kosciol na 25 grudnia, zgodnie z przeslaniami Chrystus urodzil sie w miesiacach letnich, brak dokladnych danych, a swieto zostalo ustalone w grudniu aby nie mieszac ludziom w glowach. 25 grudnia byly obchodzone swieta rzymskie a dokladniej swietowano wtedy narodziny boga Sola i Mitry. zatem podczas konwersji Imperium Rzymskiego na nowa religie zastapiono to swieto nowym gdyz ludzie byli przyzwyczajeni do swietowania w tym okresie.

Skoro ateista posiada taka wiedze to Ty jako osoba wierzaca, wnosze to po tym iz skladasz zyczenia, tymbardziej powinna to wiedziec. Chyba ze skladasz te zyczenia tylko po to aby zwrocic na siebie uwage... egoistyczne podejscie, lub chec przypodobania sie innym ?
Jak mamy się tak kłócić bez celu, to może ja się wtrącę i zaznaczę, że nie pisze się LEB tylko Loeb i nie pisze się wszystkiego z wciśniętym caps lock'iem! Smiley26  Nie wiem skąd wam to przyszło do głowy, aby nazwanie kogoś od nazwiska wielokrotnego mistrza rajdowego było obraźliwe. Ja bym się ucieszył. Ale dlaczego Ty showman tutaj takie komplementy z sufitu KeyJeyowi prawisz? Smiley44 To nie to święto, tamto jest 14 lutego dopiero.

A co do czasu, już dawno temu Einstein udowodnił, że wszystko jest względne. I proszę was nie kontynuujcie tego tematu, bo wątpię, aby ktokolwiek tutaj miał wystarczającą wiedze, aby snuć dalsze rozważania.Wink Ok?

Wkrótce święta, śnieg już pada (przynajmniej tutaj), więc zamiast bez sensu się wykłócać, zacznijcie lepiej już myśleć nad prezentami dla swoich najbliższych.
Hmm... 14 lutego... a tak, faktycznie, kojarze... 

Dzien Chorego na Padaczke

Tylko co to ma wspolnego z komplementami  Smiley24 Smiley33
Ok showman, już się nie tłumaczWink My wszyscy wiemy.
Nie ubliżając nikomu... w moim mniemaniu mam trochę lepszy gust Big Grin
Dobra, chyba już wystarczy.
1. To nie jest ogłoszenie forum, więc przenoszę do Hyde Park.
2. Moim zdaniem chyba trochę wcześnie na życzenia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości