Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! Zmiana wyglądu i opcji forum...
Exclamation 
Witam, dawno mnie tu nie było ponieważ, miałem zepsuty komputer! Jak widzę forum wygląda identycznie... Zaproponował bym zmianę forum gdyż, spada na nim aktywność. Jeżeli tak pójdzie niestety za jakiś rok lub nawet pół trzeba je zamknąć! Trzeba robić aktualizację aby forum się nie znudziło. Sugeruję zmianę wyglądu i opcji forum! Wymienię to w punktach:
  • Zmiana tła (jest przestarzałe)
  • Zmiana czcionki (forum będzie wydawało się przyjaźniejsze dla nowych użytkowników)
  • Zmiana układu stron (to tak tylko dla bajeru aby forum wydawało się bardziej oryginalne) 
  • Zmiana głównego koloru strony-ten kolor na którym jest logo (ten wydaje się ponury i nudny)
    Ja tylko proponuje! Nikogo nie kwestionuje, ani nie obrażam za taki wygląd forum! Myślę tylko że forum by się dało trochę odświeżyć!Rozumiem że może nie macie takich możliwości lecz jeśli by się dało. Nie bierzcie tego źle.. [Obrazek: smiley61.gif]
Poza tym forum jest zaniedbane.
A do telefonów nie jest przystosowane.
Aktywność spada bo gra sie ludziom nudzi.
Aktualizowanie wyglądu stron to jest coś czego większość nie lubi, szczególnie stron z których korzystamy na codzień.
Zmiana tła, kolorów, ok. Ale zmiana całego układu strony... Meh, nie. Dobrze jest jak jest.
Przecież polska społeczność OTTD nie jest tak duża jak np. Fify albo MC więc nie dziwota że mamy pięć postów dziennie (forum minecraftowe 150 dziennie przy czym 70 to skargi i odpowiedzi adm).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości