Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnieje openttd.prochy.pl [ZAKOŃCZONY]
Może ja się nadam? Hm?
dobra panowie wróciłem no bo dzisiaj turniej Wink jeszcze można się dopisać jak są jacyś chętni Smile
Mouse i Rysh będziecie grali?
niemiec zapisałem cię jako gracza w jednej firmie chyba, że chcesz być z kimś w drużynie Smile
Ja z Alkomatem Wink
Póki co gramy Big Grin
Wersja na TEAMS - 1.0.0 RC-1
Za utrudnienia przepraszamy, nie pomyślałem że tyle może trwać kompilacja. 15min+
ok turniej zakończony dziękuje wam za udział Smile i gratuluje zwycięscą następny już niebawem Smile
Save oczywiście tutaj: http://www.openttd.yoyo.pl/up/index.php?...20OTTD&
Oczywiście zwycięzcą jest Justyna!
Daj spokój,taki spam przez nią sie na serwie zrobił xD
wybaczcie wczoraj miałem małe problemy z Wi-Fi chyba coś na łączach robili...
No, save ładny, chociaż spodziewałem się czegoś więcej Smile Na następny turniej powinno się ustawić późniejszą datę startu. I może w końcu będę na jakimś turnieju Wink
Przez pierwsze dwie godziny turnieju myślałem że niebieskich nie da się już dogonić. Ja nie wiem co wy tam robiliście ale wasze miasto nagle straciło pęd do rozwoju. Nie powiem że ja z niemcem wykorzystaliśmy to i was dogoniliśmy. Masze błędy na początku odrobiliśmy w późniejszej fazie gry, niebiescy wy jednak nie wykorzystaliście waszego dobrego początku...
Jeziora i pewna górka zniwelowały wzrost miasta.I mogłem wcześniej pomyśleć o linii pasażerskiej Tongue
Czekaliśmy z usunięciem mostów. Ciągle pytania "kiedy?"Big Grin
Ale wy tu czat prowadzicie Tongue zparaszam do topiku który stworzyłem pod takie dyskusje Smile
To może to już zamknąć? Skoro każdy turniej ma mieć specjalny temat, osobny do dyskusji już jest, więc po co jeszcze ten? Smile

BTW: Zobaczcie, ile ten topic ma wyświetleń Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości