Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stacja magazynowania
#1
Witam wszystkich Smile
Chcialem sie zapytac was jak zrobic stacje na ktorej bym mogl gromadzic wyprodukowane towary itp..  ?? nie wiem jak to zrobic :/
grałem za malolata w ta gre (TC) teraz znow do niej wrociłem , duzo sie po zmieniało i to na plus moim zdaniem Smile
Jesli zle umiesciłem temat to prosze przekierowac na inny temat forum
Dziekuje z gory BoND
#2
Można zrobić stację magazynującą, ale sensu to nie ma, ponieważ towary z niej powoli będą same znikać. Jeśli dalej chcesz ją zrobić to wystarczy w rozkładzie pociągu ustawić "Nie ładować", "Przeładunek" i tyle. Pociąg się rozładuje i pojedzie dalej wg rozkładu.
Pamiętaj o tym, że im dłużej towar jest w transporcie, tym mniej za niego zarobisz.
#3
Jeśli tego ładunku nie czeka zbyt wiele (do ok.2000) i zbyt długo na dalszy transport (więcej niż 30 dni), to tego ubytku nie ma lub prawie nie ma. Gorzej, gdy są to większe ilości i dłużej czekają na transport, wtedy straty naprawdę zaczynają robić się spore tj. jakieś 10-20% miesięcznie. Spada też ocena stacji, z której bierze się towar, a co za tym idzie, coraz mniejszy procent produkcji otrzymuje się do przetransportowania. Gdy stan przekroczy 30k właściwie każda kolejna dostawa na stację się marnuje. Co do czasu transportu od którego zależy zysk, oczekiwanie towaru na przeładunek nie jest do niego wliczany.
#4
Dziekuje za info bardzo dobra rada nie robic tego Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości