Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na gracza Pan kura.
Witam serdecznie,

Spędzając miło i przyjemnie czas na mapie Polski relaksowałem się realizując swoją wizję sieci kolejowej. Kiedy to nagle pojawił się Pan kura na serwerze. Gracz ten jest na pewno barwną i wyjątkową postacią. Jako, że miałem całkiem sprawnie rozbudowaną infrastrukturę, która dostarczała dużo materiałów do huty i w konsekwencji do fabryki maszyn to kolega zdecydował się złamać 8 punkt regulaminu i podpiął mi się zarówno pod hutę jak i pod fabrykę maszyn. Jak wiadomo, więcej niż jedna stacja przy danej fabryce dzieli jej produkcję na równe części dla każdej z tych stacji co spowodowało, że po miesiącu u niego leżało na peronie 1000 ton metalu i polowa mojej produkcji "ginęła", za to moje pociągi stały. Sytuacja z maszynami wyglądała dokładnie tak samo.

Zwracałem graczowi uwagę, prosiłem o skasowanie infrastruktury, przytaczałem regulamin, wyjaśniłem, że w ten sposób niszczy mi produkcję. Niestety, żaden argument do gracza nie trafiał. 

Powód jego zachowania? "Bo ja wczoraj grałem i miałem Warszawę, to ja dzisiaj też mam ją mieć bo nigdzie indziej się nie da".

Pomyślałem sobie ok... argumenty nie trafiają, kolega nie rozumie. przebudowałem więc infrastrukturę odrobinę i puściłem wszystkie pociągi na południe, do innej huty.

Wtedy kolega pokazał.. że to wcale nie jest kwestia "mojej Warszawy". Po tym, jak zacząłem dostarczać surowce do produkcji metalu do innej huty stwierdził, że jestem "ham, nieogar i nie ogarniam totalnie gry". Po czym zaczął mnie obrażać choćby za pomocą napisów.

Na koniec stwierdził, że mam pamiętać, że Warszawa jest jego bo "ją obsikałem". Cały ten cyrk miał miejsce wczoraj w godzinach popołudniowych, na serwerze było z 8 osób więc pewnie ktoś jeszcze widział tą akcję.

Kilka osób pisało mi na priv że warto to zgłosić ponieważ takie sprawy są sprawnie załatwiane więc to zgłaszam.

Oto screen który potwierdza łamanie 8 punktu oraz obrażanie:  https://imgur.com/d7Hm1r2

Pozdrawiam
Kura upolowana. Ban.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości