Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scenario developer problem
Witajcie Smile Dopiero niedawno odkryłem OpenTTD i mam pewien kłopot. Chciałem pokombinować z newGRF'ami w gotowym scenariuszu i znalazłem na forum, że mam ustawić w configu "true" przy scenario developer, tu jest ok, ale kiedy następnie chcę włączyć grę to pokazuje mi się taki komunikat jak na obrazku:

Teraz jest tylko jeden, ale wcześniej to zrobiłem to wyskakiwało ich minimum 20 i to przy każdej czynności od odpalenia gry poprzez kliknięcie czegokolwiek. O co z tym chodzi?
Na pewno nie zrobiłeś literówki? Tutaj nawet brak spacji czy linijka za mało/dużo może spowodować błąd. Podeślij plik openttd.cfg.
(30-05-2018, 22:01)jakubg1 napisał(a): Na pewno nie zrobiłeś literówki? Tutaj nawet brak spacji czy linijka za mało/dużo może spowodować błąd. Podeślij plik openttd.cfg.

Usunąłem napis "false" i dałem za to "true", co do znaku, nie powinno być pomyłki, ale możesz sprawdzić.

https://fileshark.pl/pobierz/23595052/c61bf/openttd-cfg

Za którymś odpaleniem przestało się to pokazywać, ale coś musiało być przyczyną.
Edytowałeś to zwykłym notatnikiem? Nie zmieniałeś kodowania pliku? Coś jeszcze zmieniałeś, oprócz zamiany false na true? Czy te błędy wystąpiły za pierwszym uruchomieniem od modyfikacji pliku?
Taka wskazówka, pliki możesz dodawać jako załączniki.
Zwykłym notatnikiem, nie zmieniałem, nic więcej, tak. Chciałem dodać jako załącznik, ale odrzuciło i dlatego dałem na hosting.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości