Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdzielczość
Witam.

Mam problem ze zmianą rozdzielczości w grze. Mam stosunkowo nowego laptopa który wiadomo działa w wysokiej rozdzielczości. Niestety ale ciężko się gra gdyż wszystko jest małych rozmiarów.
Zmiana ustawień nic nie daje, po zmianie zmienia się jedynie rozmiar okna. W pliku config nie widzę nic co mogło by to zmienić jeżeli ma ktoś jakiś patent czy pomysł to proszę o pomoc
Problemem jest aktualizacja, faktycznie rozdzielczość jest zabójcza, jeżeli nie grasz on-line to zrób reinstalkę na gorszą wersję tam gdzie nie bawią się rozdzielczością, wręcz to zabija przyjemność z gry i wątpię abyś coś wskórał w wyregulowaniu rozdzielczości sprzętu niestety. Smiley47
(25-06-2019, 00:22)KJ(KeyJey)[PL] napisał(a): Problemem jest aktualizacja, faktycznie rozdzielczość jest zabójcza, jeżeli nie grasz on-line to zrób reinstalkę na gorszą wersję tam gdzie nie bawią się rozdzielczością, wręcz to zabija przyjemność z gry i wątpię abyś coś wskórał w wyregulowaniu rozdzielczości sprzętu niestety. Smiley47

Znalazłem. Rozwiązanie. Wyłączyłem tryb okna i gram na pełnym ekranie i tam można dowolnie zmieniać rozdzielczość. Dodatkowo grając na blisko 60 dodatkach jakby mniej się komp męczył. Słyszę po wiatraku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości