Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojazdy Mały set polskich tramwajów.
7 człony ma np. Augsburg, Edynburg, będzie mieć Antwerpia. Na mój gust by się przydał...
Niech sobie będzie ten Swing 7-członowy mimo że fikcyjny, ale jaki on ma mieć układ członów?

Z innej beczki - czy w przypadku autobusów i tramwajów nie powinny być w menu odwrócone o 180 stopni obrazki, aby było widać układ drzwi?
http://pesa.pl/download/PL/tramwaje.pdf
Macie tu na stronie 3 na dole wizualizację 7 członowego Swinga...
dzie znajde najnowszy download tego Seta
W dodatkach Online.
A ja mam takie pytanie. Od niedawna po Warszawie jeżdżą nowe tramwaje pesy gdzie drzwi wejściowe są po obu stronach. Czy w secie też się one pojawią?
Chodzi o 128Na?
Jak ktoś narysuje to może być, chociaż nie bardzo wiem co on wnosi nowego do gry w porównaniu ze Swingiem.
Bardziej by się przydał 4-czlonowy Twist 2014N.
Twist 2014N wygląda trochę jak kosmita ;P Mnie obojętne który będzieSmile Zapytałem z czystej ciekawości Smile
2014N należy do rodziny Twist (chociaż ze sporymi różnicami), ale jego nazwa to Krakowiak. Tak samo jak tramwaj dla Moskwy to Fokstrot.
Drobna rzecz, ale troszeczkę ważna - 105N nie były przewidziane na 30 lat, ale na 25, ale w praktyce naprawy główne robi się i tak częściej Wink
Więc jeśli wyszłaby jakaś aktualizacja, to fajnie by było czas życia tego tramwaju poprawić  Biggrinsmiley
Witam!!!

NewGRF naprawde fajny i czy istnieje opcja zrobienia jakiegoś moderusa bety dla Poznania? i czy mozesz zrobic poradnik na YT jak zrobić te tramwaje?  Smiley61 Smiley29

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości