Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenTTD Polska FIRS

Oficjalny serwer forum OpenTTD Polska. Serwer z bardzo rozbudowanym łańcuchem przedsiębiorstw.

https://www.openttd.org/en/server/74177

Informacje techniczne:
IP Serwera: 185.25.148.195
Port serwera: 3983
Maszyna: Dedykowana
Łącze: 100Mbit down, 20Mbit up
Online: 24h/7
Administrator maszyny: Rysh, Mouse
Kontakt: admin@openttd-polska.pl
Liczba administratorów rcon: 7 (Mouse, Rysh, Showman, Pawilonek, niemiec, EL_Fuego)
Moglibyście aktualizować te dane np. teraz jest mapa 2048x2048 (wczoraj jeszcze była mapa 2 razy mniejsza), jest newGRF industrial station renewal, newGRF nutrack (z kilkoma rodzajami torów, różne prędkości)... A wersja serwera to 1.5.0 aktualnie...
Przecież dane są aktualne. Dane w linku pochodzą z bindowania serwera.
Chodziło mi o tekst, który nie był w ramce na górze pośrodku.
Aktualnie na serwerze testowana jest nowa konfiguracja:
- wieksza mapa 2048x2048
dodatkowo głosujemy nad ustawieniami, które prawdopodobnie pomogą w wydajności serwera
http://openttd-polska.pl/Temat-Firs-wyda...87-serwera
Denerwują mnie lagi pod koniec, przez co czasami muszę grać na innym sprzęcie.
Czy można pozbyć się usuwania hasła do firmy w grze? Wczoraj przy poprzedniej sesji ktoś mi grzebał w firmie, dziś mi ją po prostu usunął...
Gdyby to usunieto, bylyby firmy widmo graczy, ktorzy sa afk dluzszy czas, ktore to blokowaly by wejscie i zalozenie firmy przez innych ludzi.
Aha. Skoro TAK to rozwiązać - to po co hasła?
One nie są potrzebne, gdy gracz gra, lecz wtedy, gdy go właśnie długo go nie ma. To rozwiazanie nie ma sensu...
Usuwanie firm z hasłami jest ustawione na max - 240 miesięcy w grze. Nie ma możliwości ingerencji w czas po jakim znika hasło w firmie. Dzieje się tak krótko przed usunięciem firmy. Możliwe, że ktoś Cię wykupił.
Próbowałem ostatnio się połączyć z serwerem... i wywaliło mnie, mimo, że nie było to pod koniec gry. (czego nie było parę lat temu tak nadmiernie)
(17-01-2018, 15:06)Tomasz333333 napisał(a): Próbowałem ostatnio się połączyć z serwerem... i wywaliło mnie, mimo, że nie było to pod koniec gry. (czego nie było parę lat temu tak nadmiernie)

Mozesz jasniej ?Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości