Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenTTD Mapa Francji
Siemanko Ziomalki i Ziomale. Nie uwierzycie w to. Niedawno pobrałem mapę Francji, gra toczy się z wolna. Zbudowałem na początek jedną linię kolejową i jedno połączenie autobusowe łączące 5 miast. W pewnym momencie wyskakuje komunikat: "Pojazd został zniszczony w spotkaniu z UFO". Uśmiałem się co niemiara. Twórca mapy ma poczucie humoru. Lubię takie klimaty. Co Wy na to? Smiley29
Ale ty wiesz że UFO jest jedną z katastrof w OpenTTD i mapa nie ma nic do tego?

A w ogóle to prawie dostałem raka czytając tego posta.
(Mode nie banuj)
Dokładnie Smile Jest to jedna z losowych katastrof, obecnych jeszcze w klasycznym Transport Tycoon, chyba nawet przed wersją Deluxe. Oprócz tego zdarzały się też:
- wybuch sterowca nad małym lotniskiem - lotnisko było blokowane do czasu usunięcia szczątków
- myśliwiec a'la F-15, niszczący fabrykę
- helikopter a'la Apache, niszczący rafinerię
- duże UFO, lądujące na torach. Po chwili przylatywał Skyranger z gry UFO:Enemy Unknown (również wydanej przez Microprose) i niszczył UFO wraz z kawałkiem okolicy
- czasami na morzu pojawiał się peryskop łodzi podwodnej. Chodziła wieść, że niszczy platformy wiertnicze ale w grze nic takiego się nie działo.

W sumie nawet nie wiem, czy wszystkie te katastrofy są zaimplementowane w OTTD. Generalnie większość ludzi i tak wyłącza je w ustawieniach bo po pewnym czasie bardziej irytują niż bawią.
Panie, największa katastrofa jest wtedy, jak chwilę Cię nie ma na serwerze i nastąpi tąpnięcie w kopalni, które przerwie Twoją jedyną magistralę kolejową Big Grin
(02-10-2018, 14:44)Damgam napisał(a): Ale ty wiesz że UFO jest jedną z katastrof w OpenTTD i mapa nie ma nic do tego?

A w ogóle to prawie dostałem raka czytając tego posta.
(Mode nie banuj)

Coś taki skwaszony, wyluzuj trochę, bo Ci żyłka pęknie. Nara. Smiley57

.sav   Firma-II, 18-09-2025.sav (Rozmiar: 164.32 KB / Pobrań: 0)
(02-10-2018, 17:20)FrontierPharmacist napisał(a): Dokładnie Smile Jest to jedna z losowych katastrof, obecnych jeszcze w klasycznym Transport Tycoon, chyba nawet przed wersją Deluxe. Oprócz tego zdarzały się też:
- wybuch sterowca nad małym lotniskiem - lotnisko było blokowane do czasu usunięcia szczątków
- myśliwiec a'la F-15, niszczący fabrykę
- helikopter a'la Apache, niszczący rafinerię
- duże UFO, lądujące na torach. Po chwili przylatywał Skyranger z gry UFO:Enemy Unknown (również wydanej przez Microprose) i niszczył UFO wraz z kawałkiem okolicy
- czasami na morzu pojawiał się peryskop łodzi podwodnej. Chodziła wieść, że niszczy platformy wiertnicze ale w grze nic takiego się nie działo.

W sumie nawet nie wiem, czy wszystkie te katastrofy są zaimplementowane w OTTD. Generalnie większość ludzi i tak wyłącza je w ustawieniach bo po pewnym czasie bardziej irytują niż bawią.
Siemanko. Wiesz rozumiem katastrofy np. wypadek kolejowy, zderzenie pojazdów lub nawet zawalenie się budynku, ale UFO to już lekka paranoja. Masz w nagrodę, że jesteś taki uprzejmy (nie tak jak Twój poprzednik z góry strony). Zapodam Ci mapkę już z linią kolejową maglev i pobaw się jeśli chcesz. Nara. Smiley2

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości