Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenTTD 1.5.2 r27534M wieczorami, spowolniony upływ czasu
(08-05-2015, 21:14)MPK Lublin napisał(a): Raz na jakiś czas mógłbym wpaść Wink

zapraszam - masz priv Smile
Zaktualizowałem polecenia mojego pociągu i postawiłem napisy - z jakich kopalni jeszcze będę brał zyski.
A tak apropo tej gry - będzie gra w nieskończoność czy co jakiś czas będą restarty? Smile
(15-05-2015, 19:06)jakubg1 napisał(a): A tak apropo tej gry - będzie gra w nieskończoność czy co jakiś czas będą restarty? Smile

co jakiś czas trzeba zrestartować, jak już się zabuduje mapę i technologie się skończąSmile
A bo szukałem mapy bez restartów i spojrzałem tutaj Big Grin
(15-05-2015, 20:46)jakubg1 napisał(a): A bo szukałem mapy bez restartów i spojrzałem tutaj Big Grin

jakoś się dziś pojawiasz rozwijać dalej biznes? Smile
Jak mowilem:
(09-05-2015, 08:46)jakubg1 napisał(a): Zaktualizowałem polecenia mojego pociągu i postawiłem napisy - z jakich kopalni jeszcze będę brał zyski.

Smile
Przed weekendem serwer będzie restartowany ze względu na kilka bugów, które chcemy wyeliminować.

Tak więc jak ktoś jest chętny niech pisze - podam hasło do serwera (nie zmieni się ono względem tego co jest teraz), dziś najpóźniej jutro wrzucimy tutaj linki do nowych wersji do ściągnięcia.

Kilka zmian:

1. Przyspieszenie czasu - 1 rok w grze trwać będzie 28 minut, żeby to jakoś w miarę sprawnie szło, a nie Kirby przed 2 weekendy Smile Do tej pory rok trwał ok 40 minut.

2. Dowożenie pracowników do fabryk, żeby nieco spowolnić ogromne zarobki

3. Nowa, nieco bardziej zróżnicowana mapa... znaczy zobaczymy co się wylosuje Smile

4. Brak możliwości fundowania przedsiębiorstw
Brzmi smakowicie Big Grin Zresztą reset by się przydał - na 9 firm miałem ostatnie miejsce Smile

Włącz pauzę na serwerze - jeszcze nie weekend Big Grin
(28-05-2015, 18:04)jakubg1 napisał(a): Brzmi smakowicie Big Grin Zresztą reset by się przydał - na 9 firm miałem ostatnie miejsce Smile

Włącz pauzę na serwerze - jeszcze nie weekend Big Grin

spoko, jutro damy reset przed startem Smile
Będzie mapa 1024x1024?

I czy produkcja przedsiębiorstw będzie się zmieniać?
(28-05-2015, 22:37)MPK Lublin napisał(a): Będzie mapa 1024x1024?

I czy produkcja przedsiębiorstw będzie się zmieniać?

produkcja będzie się zmieniać, zależnie od dostarczonego personelu i odbioru towarów. mapę raczej zostawimy w rozmiarze w jakim jest, aczkolwiek damy większe zróżnicowanie terenu Smile
Czy można prosić o źródła do skompilowania klienta?
@McZapkie

to jest wersja redditowa
http://www.reddit.com/r/openttd/wiki/client
@ McZapkie
@ MPK Lublin

dołączacie się dziś? Smile
Hmmm... ciekawy byłby serwer (oczywiście nie zamiast tego, na którym gramy - jak już to stojący obok) rozpoczynający się w 1700 roku na przykład, z upływem czasu na poziomie 3 (1 rok w grze = 40 minut). Jak by był ktoś chętny na taki serwer to dawajcie znać. Może nie w tej chwili, ale po przejściu na wersję 1.5 można byłoby postawić.

McZapkie - na jakim etapie jest ten Twój mod spowalniający czas? Smile
(02-06-2015, 12:15)krohmalny napisał(a): McZapkie - na jakim etapie jest ten Twój mod spowalniający czas? Smile
Przetestowany, działa. Jest jeden drobny uchyb - wolniej działają animacje dymu itp.
Źródła są w sygnaturce, trzeba ściągnąć wersję trunk i zrobić rollback do 27261:
Kod:
svn checkout svn://svn.openttd.org/trunk
svn update -r 27261
i dopiero wtedy zapodać patch.

Z serwerem od 1700 poczekajcie może lepiej na pełną wersję polroad, będą tam wszystkie potrzebne pojazdy konne (obecnie brakuje dorożek i dyliżansów).
Aczkolwiek przy zwolnionym upływie czasu chyba lepiej od 1800.
(02-06-2015, 12:15)krohmalny napisał(a): Jak by był ktoś chętny na taki serwer to dawajcie znać.
Tak, ale tutaj niezbędny jest FIRS.
Witam ponownie.

Ktoś się dziś szykuje na granie wieczorne? Smile

Pozdrawiam
Ja nie Sad Tylko nie ogłaszaj likwidacji Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości