Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenTTD 1.5.2 r27534M wieczorami, spowolniony upływ czasu
Gramy wieczorami, tak od 20 do 1 w nocy, jak czas pozwoli. Najważniejszą kwestią jest trzykrotne spowolnienie upływu czasu (więc również przyrastania towarów i pasażerów na przystankach) względem oryginału. Pojazdy poruszają się w takim samym tempie jak w oryginale. Gramy dla przyjemności, bez ciśnień, aby sobie pobudować w wolnych chwilach. :) Zainteresowanych zapraszam :)

Informację techniczne:
IP Serwera: 5.135.186.115
Port serwera:3979
Maszyna: Dedyk
Łącze: 100Mbit
Administrator maszyny: czosnek
Kontakt: dietmar.knoblauch@gmail.com
Liczba administratorów rcon: 1 (czosnek)
hasło do serwera: badumpa
[b]Dodatkowe opcje:[/b] newGRFy dla wszystkich pojazdów, FIRS

Wymagana specjalnie przygotowana wersja gry, do zassania stąd (dodatki już wgrane):

http://theitguy.scot/ttd.exe
Mogę grać w piątki i soboty od 20:00 do 21:00. Zapisz mnie na liście.
(06-05-2015, 19:08)jakubg1 napisał(a): Mogę grać w piątki i soboty od 20:00 do 21:00. Zapisz mnie na liście.

spoko loko Smile

Weź nawet się wcześniej zaloguj, załóż firmę, sprawdź czy jest ok Smile
Przypadkiem chciałem wbić na serwer na zwykłym OTTD Big Grin

Założyłem testową firmę i nie mogę budować Big Grin. Najwyżej jak mi ją usuną, założę nową. W końcu nie jest zabezpieczona hasłem Big Grin
(07-05-2015, 16:25)jakubg1 napisał(a): Przypadkiem chciałem wbić na serwer na zwykłym OTTD Big Grin

Założyłem testową firmę i nie mogę budować Big Grin. Najwyżej jak mi ją usuną, założę nową. W końcu nie jest zabezpieczona hasłem Big Grin

nie możesz budować bo jest pauza - odpauzuje się jutro o 20, wtedy będzie można wszystko robić Smile
Jutro odkładam czas na komputer Big Grin
Włącz budowanie na pauzie Big Grin
(07-05-2015, 20:13)Rysh napisał(a): Włącz budowanie na pauzie Big Grin

miało zalecieć ironią lub jakimś żartem w odpowiedzi do Ciebie, ale całkiem poważnie. Smile Jesteśmy statecznymi starszymi ludźmi i po prostu zrobiliśmy te limity grania, aby nie zaniedbywać rodzin. Smile Z początku limitów nie było, za to był dym w domu, służbowe sprawy zaniedbane itp.

Stąd też weekendy, przy czym niedzielę wywalczyliśmy dopiero kilka tyg temu Smile
Za to można zobaczyć co będzie i zaplanować nitkę transportową np. we wtorek. To jest celowe? Bo można sobie stawiać znaki. Ja sobie postawię znak na tartaku pah! na lasie pah! i mam zaplanowaną a jak jest start to od razu pah! nitka transportowa - 1 miejsce. Jak się zaczyna to wtedy się planuje, a tutaj plany od razu. Zacytuję z tego właśnie posta:
Cytat:To jest celowe[...]?
Czy to jest nowy rodzaj gry?
Pytam z ciekawości, jakby co Big Grin

Ale znaki nie są prywatne, ktoś może mi zabrać linię Big Grin Nie pomyślałem o tym, ale proszę o odpowiedź ww. pytania.

Zaplanowałem nitki, postawiłem znaki. Wink
Jak pisałem wyżej, gramy dla przyjemności, bez spinki. W tygodniu nikt praktycznie nie wchodzi ze względu na brak czasu, a i w weekendy często nie ma pełnego składu. Smile Ja prosiłem o to, żebyście pozakładali już firmy w związku z faktem, że czasami był problem z zalogowaniem się po raz pierwszy na serwer, a to dawało nam więcej czasu na rozwiązanie tego problemu w razie co... ale wszystko jest OK.

Ot lubimy pobudować sobie aby było fajnie. Pewnie, można rozkminić co jest na mapie i się jakoś przygotować, bo serwer jest spauzowany a nie wyłączony, ale tak nam było łatwiej to ustawić. Poza tym i tak wszystko wychodzi w praniu. Smile

Jak pisałem, gramy dla przyjemności i bez spinania. Smile

(08-05-2015, 06:38)jakubg1 napisał(a): Za to można zobaczyć co będzie i zaplanować nitkę transportową np. we wtorek. To jest celowe? Bo można sobie stawiać znaki. Ja sobie postawię znak na tartaku pah! na lasie pah! i mam zaplanowaną a jak jest start to od razu pah! nitka transportowa - 1 miejsce. Jak się zaczyna to wtedy się planuje, a tutaj plany od razu. Zacytuję z tego właśnie posta:
Cytat:To jest celowe[...]?
Czy to jest nowy rodzaj gry?
Pytam z ciekawości, jakby co Big Grin

Ale znaki nie są prywatne, ktoś może mi zabrać linię Big Grin Nie pomyślałem o tym, ale proszę o odpowiedź ww. pytania.

Zaplanowałem nitki, postawiłem znaki. Wink
Dobra, uspokoiłem się Big Grin
(08-05-2015, 08:16)jakubg1 napisał(a): Dobra, uspokoiłem się Big Grin

cieszę się, że mogłem pomóc Smile
Popróbowałem sobie na tym właśnie launcherze na grze Singleplayer. Wygląda na to że jest tam City Builder Wink
(08-05-2015, 16:05)jakubg1 napisał(a): Popróbowałem sobie na tym właśnie launcherze na grze Singleplayer. Wygląda na to że jest tam City Builder Wink

CB jest wyłączony Smile
Ten serwer to taki bez restartu, wspomaganie innych graczy w wolnych chwilach. Przekazywanie pieniędzy jest włączone?

(Chciałem połączyć posty Big Grin)
Zastanawia mnie, czemu ten serwer nie jest na normalnej wersji, czyli 1.5.0 ...
Experimental też nie jest na normalnej wersji, launcher "kosztuje" tylko kilka megabajtów, ta wprowadza nowe poprawki, m.in. inna czcionka napisów po zmniejszeniu do 1:8.
Przekazywanie pieniędzy jest włączone, chodzi żeby się dobrze bawić Smile

(08-05-2015, 16:07)jakubg1 napisał(a): Ten serwer to taki bez restartu, wspomaganie innych graczy w wolnych chwilach. Przekazywanie pieniędzy jest włączone?

(Chciałem połączyć posty Big Grin)

(08-05-2015, 16:46)Tomasz333333 napisał(a): Zastanawia mnie, czemu ten serwer nie jest na normalnej wersji, czyli 1.5.0 ...

jak go stawialiśmy, to żadna wersja 'spowalniania czasu' nie działała na 1.5... i póki co tak zostało, że gramy na tym 1.4.4 Smile
UWAGA!
Za niecałe 5 minut zostanie uruchomiony serwer! Zbierajcie się, i jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, pobierzcie launcher! Launcher w pierwszym poście.

Serwer uruchomiony!
Raz na jakiś czas mógłbym wpaść Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości