Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noworoczna aktualizacja forum OpenTTD-Polska.pl
At 
Witam, uprzejmie informuję że skrypt forum został zaktualizowany do najnowszej stabilnej wersji MyBB.

Niestety, poprzedni szablon stał się niekompatybilny i powodował różne problemy (o których nie będę tutaj pisał) - dlatego byłem zmuszony wrócić do domyślnego wyglądu forum.
W najbliższych dniach planujemy jednak troszeczkę "upiększyć" forum - więc proszę o cierpliwość.

Jeżeli ktoś a jakieś pomysły, sugestie itd, proszę pisać. Ikonki postów na pewno wrócą tak jak to było w poprzednim szablonie.

Może zamieszczać swoje propozycje tła (tego głównego i tego pod logiem). Jestem otwarty na propozycje.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
W końcu jakieś aktualizacje! Prosimy jeszcze o aktualizacje jakąś mapy polski!
Edit: naprawcie shoutboxa Big Grin
Odpowiedz
@Casablanca wątek dotyczy aktualizacji forum, a nie serwerów.
Shoutbox prawdopodobnie nie wróci, ale będzie coś na zastępstwo także, cierpliwości.

Proszę również nie używać starego szablonu, niebawem zostanie on usunięty.
Odpowiedz
Szkoda, że nowy szablon niema shoutboxa, w przeciwieństwie do starego. Więc do usunięcia chyba lepiej na nim zostać.
Odpowiedz
Spokojnie, będzie coś na zastępstwo Shoutbox'a. Szablon również dostosujemy, żeby przypominał poprzedni.
Odpowiedz
Skoro już nie ma Shoutbox'a i planowane jest zastępstwo, może warto pomyśleć nad stworzeniem Discorda OpenTTD-Polska?
Odpowiedz
Jest to platforma uniwersalna, łatwa w konfiguracji a przede wszystkim darmowa i modna Smile
Odpowiedz
(30-12-2019, 23:49)Oskiek napisał(a): Skoro już nie ma Shoutbox'a i planowane jest zastępstwo, może warto pomyśleć nad stworzeniem Discorda OpenTTD-Polska?

(31-12-2019, 09:47)PawelKolejarz napisał(a): Jest to platforma uniwersalna, łatwa w konfiguracji a przede wszystkim darmowa i modna Smile

Tak jak pisałem, proszę o cierpliwość Smiley2
Odpowiedz
(29-12-2019, 00:53)Rysh napisał(a): Jeżeli ktoś a jakieś pomysły, sugestie itd, proszę pisać. Ikonki postów na pewno wrócą tak jak to było w poprzednim szablonie.

Może zamieszczać swoje propozycje tła (tego głównego i tego pod logiem). Jestem otwarty na propozycje.

Co do głównego tła nie mam zastrzeżeń, a pod logiem proponuję dać jakiś zrzut ekranu, ale z polskiej mapy, na przykład jakoś tak:

Chyba, że chcemy trochę złagodzić tło, żeby nie wprowadzać takiego chaosu:

Wersja z powrotem do niebieskiego:

Z miastem:

...albo coś w tym stylu Smiley1

Poza tym w niektórych ramkach tło jest przezroczyste, przez co nie widać napisów (najlepiej to widać przy przeglądaniu profilu użytkownika):

[attachment=1224]
Odpowiedz
Z logo pewnie coś wybiorę z tego co zaproponowałeś, dzięki!
Cytat:Poza tym w niektórych ramkach tło jest przezroczyste, przez co nie widać napisów (najlepiej to widać przy przeglądaniu profilu użytkownika):
Postaram się na weekendzie pograniać takie kwiatki - zastanawiam się jeszcze jak to rozwiązać: https://snipboard.io/oYORZH.jpg - ponieważ jest, totalnie niewidoczne na obecnym tle.
Odpowiedz
(03-01-2020, 11:54)Rysh napisał(a): Z logo pewnie coś wybiorę z tego co zaproponowałeś, dzięki!

Czuję się doceniony przez samego Rysha Big Grin Jakąś inną wersję (miasto z niebieskim, bardziej przyciemnione, czy coś) też w razie czego mogę ogarnąć. Jeśli coś z tego zostanie wybrane to mogę też podesłać wersję bez wstawionego loga.

(03-01-2020, 11:54)Rysh napisał(a): https://snipboard.io/oYORZH.jpg

Nie można tego przenieść na osobne pole, tak gdzieś pod panelem użytkownika, z jasnoszarym tłem?
Odpowiedz
Prześlij mi same tło bez logo (logo jest wstawiane osobno).
https://openttd-polska.pl/attachment.php?aid=1225

Elementów nie chce przestawiać, żeby zachować kompatybilność szablonu z przyszłymi wersjami MyBB.
Odpowiedz

(03-01-2020, 18:58)Rysh napisał(a): Elementów nie chce przestawiać, żeby zachować kompatybilność szablonu z przyszłymi wersjami MyBB.

Można by zmienić czcionkę na białą pogrubioną, wtedy powinno być widoczne
Odpowiedz
Tak będę właśnie kombinował w tym kierunku, zobaczymy jak wyjdzie Smile

Dzięki za tło.
Odpowiedz
W związku z pozbyciem się shoutboxa, tak jak niektórzy sugerowali - uruchomiliśmy Discorda. Zapraszamy!
Odpowiedz
Niech żyje Discord.
Odpowiedz
No ale jaki jest link invite do kanału discorda?
Odpowiedz
Tak tutaj:
[Obrazek: cYDUXr.jpg]
Odpowiedz
Została dodana paczka dzięki której, możemy wołać innych użytkowników forum.

Wystarczy wpisać @ oraz jego nick np. @Rysh.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:

Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
Polish PKP Set v2.0
Set nie umrze, dop...Walter Novotny — 21:53
Polish PKP Set v2.0
Set nie umrze, dopók...PawelKolejarz — 09:57
Polish PKP Set v2.0
Jest też link do pob...Lw25 — 19:36