Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo naszego forum
Jakieś propozycje na logo wiosenne?
Ja zrobilem od razu loga na cały rok, od wiosny do zimy. Nie wiem, oceńcie sami czy mogą być
[Obrazek: 587openttd.png]
Nie lepiej dać na lato pustynie, a na jesień drzewka?
Nieźle to wygląda choć zrobiłbym tą lewą stronę jesieni czerwoną a lata żółtą...
Albo jak sugerowano powyżej na lato pustynia.
Czajnikowiec, mi się podoba tylko jedna uwaga. Nie wstawiaj napisu OpenTTD Polska, ponieważ jest to logo którego już zmieniać nie będziemy - jedynie tło pod nim. Więc tak naprawdę chodzi o tło pod logo Smile

Poza tym, na facebooku niebawem zawita na naszym fun page timeline ma ktoś jakieś ładne zdjęcie na naszego fun page? Wink
Z któregoś zlotu Big Grin Najlepiej, jak jesteś padnięty z KJ'em Big Grin
(11-03-2012, 22:19)Czajnikowiec napisał(a): Ja zrobilem od razu loga na cały rok, od wiosny do zimy. Nie wiem, oceńcie sami czy mogą być

Mi się podobają. Smile Kolory są ok. Ewentualnie można dodać trochę drzewek adekwatnie do pory roku.
Natomiast sugestia, żeby w lecie zrobić pustynię jakoś mi nie odpowiada. To nie nasze klimaty...
(12-03-2012, 12:14)niemiec napisał(a): Z któregoś zlotu Big Grin Najlepiej, jak jesteś padnięty z KJ'em Big Grin
http://wstaw.org/m/2012/03/13/IMAG0228.jpg ? Big Grin
Modlicie się boga Opena o lepsze wyniki Big Grin
Póki czajnikowiec się nie pojawi, zostajemy bez loga.
Chyba, że ma ktoś ochotę podobne do tego co czajnikowiec zrobił wykonać.
Przepraszam za tę nieobecność, ogólnie to czasami wchodzę na forum ale sie nie loguję, tylko sprawdzam co nowego.
Naprawione logo
[Obrazek: 981logo_ottd.png]
Cos jest nie tak. O ile pamiętam, logo powinno mieć 1000px. Twoje ma 1223px... Tongue
Pozwoliłem sobie dostosować grafikę Czajnikowca do wymiarów forum:

[Obrazek: 153openttd_header_w.jpg]

Przy okazji domalowałem parę wiosennych brzózek... Wink
Idealnie!
W przypadku wiosny można by jeszcze te siwo-zielone belki zrobić w nieco bardziej soczystym, zielonym kolorze. Wink Chyba, że to już za bardzo zamiesza...
No i ten panel "Pobierz OpenTTD" należałoby przesunąć lekko w prawo. Tongue
(22-03-2012, 10:47)TadeuszD napisał(a): W przypadku wiosny można by jeszcze te siwo-zielone belki zrobić w nieco bardziej soczystym, zielonym kolorze. Wink Chyba, że to już za bardzo zamiesza...
No i ten panel "Pobierz OpenTTD" należałoby przesunąć lekko w prawo. Tongue
Sam panel pobierania dostał teraz w stylu position: absolute; right: 10%; Więc jest zależny od rozdzielczości ekranu. Wcześniej miał float: right; jednak powodował czasem problemy, takie rozwiązanie powinno być o wiele lepsze Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości