Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolej Wąskotorówki 600mm
Mam wrażenie, że wąskotorówki się nie lubią z xUSSR, na 1.8.0 miałem tory z xUSSR, nie miałem wąskotorówek, a po update do 1.9.1 mam wąskotorówki, ale xUSSR się nie ładuje. Nie wiem czy to jakiś konflikt id? Spróbowałem coś z tym zrobić, ale po machinacjach z grfami i wczytaniu gry, potrafiło zespawnować tory xUSSR w miejscu wąskotorowych, co zapewne wynika z podmiany xUSSR z wersji 0.5 na 0.6.1, czego się robić nie powinno, ale daje mi to przynajmniej sugestię, że coś może być na rzeczy z konfliktem między setami.
Możliwe że jest konflikt ze splotem szyn.
A czy próbowałeś zmienić kolejność newgrf?
(24-06-2019, 11:41)McZapkie napisał(a): Możliwe że jest konflikt ze splotem szyn.
A czy próbowałeś zmienić kolejność newgrf?

Tylko no właśnie zastąpienie torów wąskich rosyjskimi nie wystąpiło tylko na splocie a na wszystkich torach wąskotorowych.
Żeby wąskotorówki się ładowały po xUSSR?
Tak, zobacz co zmienia kolejność na liście newgrf.
Ponadto zrobiłem nową wersję, gdzie można wyłączyć splot toru, zobacz czy to pomaga.
A jaką wersję openttd używasz? Bo starsze wersje miały max 16 typów torów, może tu jest problem?
(04-07-2019, 18:53)McZapkie napisał(a): Tak, zobacz co zmienia kolejność na liście newgrf.
Ponadto zrobiłem nową wersję, gdzie można wyłączyć splot toru, zobacz czy to pomaga.
A jaką wersję openttd używasz? Bo starsze wersje miały max 16 typów torów, może tu jest problem?

1.9.1 i JGR patcha. Na 1.8.0 faktycznie wąskotorówki się nie wyświetlały

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości