Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolej V4 CEE Train Set
Postanowiłem zrobić newgrf z pociągami z Europy Centralnej i Wschodniej, ponieważ brak jest takiego dodatku. PKP set działa dopiero od 1918 a ponadto nie jest kompatybilny z innymi dodatkami (zarówno graficznie, funkcjonalnie jak i kosztowo). Z kolei Trains2cc w wersji East Europe jest zbyt ubogi, ma też inne wady.
Dlatego, na bazie Trains 2cc zrobiłem dodatek V4 CEE - zawiera on pociągi z obszarów Austrii, byłej Czechosłowacji i Jugosławii, Polski, Rumunii, Węgier, Wschodnich Niemiec i byłego Związku Radzieckiego. Poszczególne rejony można dezaktywować.
Oprócz kolorów firmowych, lokomotywy i składy mogą też być w kolorach odpowiadających mniej więcej rzeczywistym zarządom kolejowym, np. CSD, OBB, DR, MAV, PKP, JZ, CFR itp:

W przyszłości zamierzam dołożyć trochę więcej lokomotyw oraz dodać różne rodzaje torów i trakcji elektrycznych.
Dodatek dostępny na "bananach".
Wyglada niezle, dobra robota
(15-03-2018, 17:17)McZapkie napisał(a): Postanowiłem zrobić newgrf z pociągami z Europy Centralnej i Wschodniej, ponieważ brak jest takiego dodatku. PKP set działa dopiero od 1918 a ponadto nie jest kompatybilny z innymi dodatkami (zarówno graficznie, funkcjonalnie jak i kosztowo). Z kolei Trains2cc w wersji East Europe jest zbyt ubogi, ma też inne wady.
Dlatego, na bazie Trains 2cc zrobiłem dodatek V4 CEE - zawiera on pociągi z obszarów Austrii, byłej Czechosłowacji i Jugosławii, Polski, Rumunii, Węgier, Wschodnich Niemiec i byłego Związku Radzieckiego. Poszczególne rejony można dezaktywować.
Oprócz kolorów firmowych, lokomotywy i składy mogą też być w kolorach odpowiadających mniej więcej rzeczywistym zarządom kolejowym, np. CSD, OBB, DR, MAV, PKP, JZ, CFR itp:

W przyszłości zamierzam dołożyć trochę więcej lokomotyw oraz dodać różne rodzaje torów i trakcji elektrycznych.
Dodatek dostępny na "bananach".

Czyli w tym dodatku pojawią się widoczne na polskich torach Skody, Ludmiły i inne tego typu lokomotywy, które na razie nie znalazły miejsca w dodatku PKP 2.0?
Ten dodatek ma być kompatybilny z PKP 2.0 czy z Trains 2cc?
Cytat:Czyli w tym dodatku pojawią się widoczne na polskich torach Skody, Ludmiły i inne tego typu lokomotywy, które na razie nie znalazły miejsca w dodatku PKP 2.0?

Ten dodatek ma być kompatybilny z PKP 2.0 czy z Trains 2cc?

Tak, będą lub nawet już są, lista lokomotyw które są i które planowane są być, jest tu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing
Staram się zamieszczać najbardziej popularne lokomotywy oraz dbać o w miarę równy przydział między kraje.
Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem kompatybilności, set jest oparty w dużej mierze na Trains 2cc, więc z PKP 2.0 nie jest kompatybilny
ani pod względem grafik (inna skala, inny styl) ani pod względem technicznym lub kosztowym.
Jest dostępna nowa wersja. Dołożyłem trochę parowozów pruskich i austriackich, tak więc set jest teraz grywalny począwszy od drugiej połowy XIXw.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości