Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOLEJ Polish PKP Set v2.0
@up
Ja zazwyczaj do 1918 tłukę się na wąskotorówkach. Ewentualnie można lokomotywy czeskie pobrać i cieszyć się parowozami przed 1918 Smile
Odpowiedz
Pobrałem set w modyfikacji Huntera3000 i tam działa rozpoczęcie wcześniej, tylko że... Wychodzi na to, że jeden pies czy te Od13 pojawią się 1885 czy 1918, bo i tak jedyne wagony to Wdn i Kd, vmax45, bez hamulca i nie ma sensu kupować nic lepszego niż TKh1 Sad I do tego nie ma ani jednego wagonu pasażerskiego. Trochę biedny ten początek.
Odpowiedz
(15-11-2011, 00:19)TadeuszD napisał(a): Polish PKP Set 2.0

Dodatek dostępny on-line: TAK
Aktualna wersja: 2.0.11
Główny koordynator projektu: TadeuszD
Licencja: GPL 2

Tabor dostępny w secie
Lokomotywy:

Wagony: jak to pobrac
Odpowiedz
(04-01-2020, 22:42)gograczomenlivestrem@gmail.com napisał(a):
(15-11-2011, 00:19)TadeuszD napisał(a): Polish PKP Set 2.0

Dodatek dostępny on-line: TAK
Aktualna wersja: 2.0.11
Główny koordynator projektu: TadeuszD
Licencja: GPL 2

Tabor dostępny w secie
Lokomotywy:

Wagony: jak to pobrac
Jak pobrać PKP set? Tak jak każdy NewGRF (Dodatek). Wejdź do gry > "sprawdź dodatki online" > wyszukaj "PKP" > pobierz > zacznij grę z dodatkiem lub właduj go do już istniejącego zapisu 
Odpowiedz
Jest też link do pobrania nowszej wersji gdzieś w wątku.

Swoją drogą, czy set już umarł? Starałem się pomóc ile mogłem, ale niestety na więcej brakło czasu i umiejętności.
Odpowiedz
Set nie umrze, dopóki ktoś go będzie używał Smile Może i rozwija się (bardzo) powoli ale patrząc na to na jakim jest już poziomie - nie dziwię się.
Odpowiedz
(25-01-2020, 09:57)PawelKolejarz napisał(a): Set nie umrze, dopóki ktoś go będzie używał Smile Może i rozwija się (bardzo) powoli ale patrząc na to na jakim jest już poziomie - nie dziwię się.
Idzie wręcz dramatycznie wolno, ciągle poszukiwane są osoby do pomocy 50
Odpowiedz
Odnośnie wersji 2.0.14, co stoi na przeszkodzie opublikowaniu jej na bananach? Wydaje się działać całkiem w porządku, choć jeszcze ambitniejsze testy będę teraz przeprowadzał, korzystając z wolnego czasu Wink

EDIT: Kwasiarka Rnh ma budkę hamulcową, a według opisu hamulec jest pneumatyczny zespolony.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
You have to register before you can post on our site.

Login/Adres e-mail:

Hasło:

[-]
Discord

[-]
Ostatnie posty
Problem z multiplayer - "wczytywanie św...
No rzeczywiście to c...WASD — 09:37
Problem z multiplayer
można też z konsoli ...spaceport — 19:25
Problem z multiplayer
podczas łączenia n...pAter — 00:14
Bocznice Kolejowe
O ile się nie mylę, ...yazalo — 21:26
Problem z multiplayer
Może spróbuj użyć mn...yazalo — 21:19