Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolej Polish PKP Set v2.0
Witam, dziś skończyłem mój pierwszy repaint a mianowicie EN57 PolRegio. Tak się prezentuje, pewnie będzie sporo poprawek.

EDIT: Już podesłałem zdjęcie ;Wink Mój błąd przepraszam

Załączone pliki Obrazki

(06-08-2019, 18:17)mat mat EN57 napisał(a): Witam, dziś skończyłem mój pierwszy repaint a mianowicie EN57 PolRegio. Tak się prezentuje, pewnie będzie sporo poprawek

Zdjęcia nie ma
=)
Przepraszam najmocniej, zapomniałem kliknąć "dodaj załącznik" ;D Oto on:

Załączone pliki Obrazki

Przy okazji, udało mi się dzisiaj wstępnie dokończyć Żarta Waltera Novotnego. ;Wink Coś poprawić?

Załączone pliki Miniatury

Co do Darta to bardzo ładnie, ale przód widzę jednak z Impulsa został coś by się przydało z nim zrobić. Ja popracuję nad EDytą i może ED161 przy okazji może i Karpikiem zwłaszcza jak już jest prawie gotowy Wink
Zdaje mi się że czoło pociągu przy rzutach skośnych jest bardzo podobne do tego z impulsa 0_o
Bo szablonem był Impuls Wink
Zrobiłem małą poprawkę czoła (po lewej oryginał, po prawej moja poprawka). Nie wiem czy tak lepiej?

PS. Może lepiej wyłączyć zatwierdzanie wiadomości przez admina przynajmniej w tym temacie?

Załączone pliki Obrazki

Prace nad pomorskim SA136 posuwają się niczym sparaliżowany żółw ale ostatnio trochę ruszyłem ten projekt.

Załączone pliki Miniatury

Panowie, pobrałem set, ale nie mam w nim Pendolino. Coś zrobiłem nie tak? (choć chyba nie bardzo się da Wink ) czy faktycznie jest niedostępne?
Tutaj masz wersje 2.0.14, raczej jest tam pendolino Smile

Załączone pliki
.grf   pkp-set-2.0.14 (1).grf (Rozmiar: 2.22 MB / Pobrań: 40)
Z innej beczki. Mam wrażenie, że w pobranym przeze mnie PKP-secie brakuje jednego z parowozów-TKi3. Wydaje mi się, że nie był w zestawie od samego początku i dodany był względnie niedawno. Nie znalazłem też śladu usunięcia go z listy z dowolnego powodu, nie mniej trochę mi go brakuje.
Set pobrałem na początku tego roku z pozostałymi dodatkami do mapy Polski pAtera. Jest to bodaj wersja 2.0.13

Będę wdzięczny za pomoc.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości