Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolej Polish PKP Set v2.0
Nie wiem czy śmietnik, zresztą nie wiem czy komuś przeszkadza "ruch" na forach internetowych (leszy ruch niż grób i duch).
Frontier kursy co drugą środę o godzinie 18:35 Wink
Cytat:Frontier kursy co drugą środę o godzinie 18:35 [Obrazek: wink.gif]

Cena 100 zł* za godzinę**?

* cena netto
** godzina lekcyjna = 45 min
Dzień dobry
Jestem nowym-starym użytkownikiem forum, niektórzy mogą mnie pamiętac jako Sergiusz1305.
Z góry chciałbym przeprosc za moje wczesniejsze zachowanie, ale kazdy z nas był dzieckiem, no nie?
W każdym bądź razie, chciałbym zapytac o to, czy mozna pomóc w rysowaniu pojazdów do PKP seta.
Mam mały staż w rysowaniu do TTD - robiłem samoloty do  deweloperskiej wersji World Airlines Set.
i - nie przychodzę z niczym! Mam ze sobą ręcznie narysowanego ET22, gdyż takiej lokomotywy nie ma jeszcze w secie.
Mam ją w dwóch wersjach, jedna mniejsza druga większa:
[Obrazek: et2210.png]
(sorki ze takie malutkie Sad )  
chciałbym tylko poznac waszą opinię - czy jest ok, i powinienem narysowa wszystkie  spritey, czy powinienem coś poprawi  czy wogóle - zostawic to "profesjonalistom".
Chciałbym tylko napomnąc, że myslę, ze moglbym pomoc w rysowaniu nie tylko PKP seta, ale tez innych polskich Setow Smile

Sergiusz aka Whatever.

PS. jakby ktos chcial zobaczyc to dam tutaj jeden z wyzej wsponianych samolotow, oto przed wami Boeing 787-9 Vietnam airlines:

[Obrazek: b787-910.png]

PS.2 ojoj ET22 już zotsał zrobiony.... mały fail, lecz zajmę się czymś innym, mianowicie ET05 - przejrzałem powierzchownie cały wątek PKP seta i chyba nie było mowy o tej lokomotywie Big Grin
Ok, ET05 zrobiony.
jako że lokomotywa nie była wykorzystywna w barwach PKP (troszkę się kłóci z nazwą setu, ale mniejsza) lecz u prywatnego przewoźnika, za datę jej wydania wydaje mi się że powinien zosta uznany rok zakupu lokomotywy przez polskie przedsiębiorstwo.
Ewentualnie mogę doryswa malowania Czechosłowackie - ale to już mija się całkowicie z założeniami setu.
[Obrazek: et0510.png]
Mam nadzieję że się Wam spodoba

-Sergiusz aka Whatever.
(30-10-2018, 22:48)Whatever. napisał(a): Ok, ET05 zrobiony.
jako że lokomotywa nie była wykorzystywna w barwach PKP (troszkę się kłóci z nazwą setu, ale mniejsza) lecz u prywatnego przewoźnika, za datę jej wydania wydaje mi się że powinien zosta uznany rok zakupu lokomotywy przez polskie przedsiębiorstwo.
Ewentualnie mogę doryswa malowania Czechosłowackie - ale to już mija się całkowicie z założeniami setu.
[Obrazek: et0510.png]
Mam nadzieję że się Wam spodoba

-Sergiusz aka Whatever.

https://openttd-polska.pl/Thread-Kolej-P...3#pid16023
Hmm nie lepiej jakby była odrobinę jaśniejsza? Moja propozycja tego malowania dla ET21 wygląda tak.

(16-10-2018, 12:25)TadeuszD napisał(a): Optuję za wydzieleniem całej dyskusji o secie Hunter'a3000 do jakiegoś odrębnego wątku. Śmietnik na całą stronę się tu zrobił... Sad
Rozmowę można przenieść do wątku o dodatkowych konstrukcjach, który wcześniej założyłem.

Co do korzystania z moich rysunków to można je modyfikować do woli.
Trochę mnie nie było tutaj i za ten czas niestety nie skończyłem ED161.
(01-11-2018, 13:11)Walter Novotny napisał(a): https://openttd-polska.pl/Thread-Kolej-P...3#pid16023
Hmm nie lepiej jakby była odrobinę jaśniejsza? Moja propozycja tego malowania dla ET21 wygląda tak.

(16-10-2018, 12:25)TadeuszD napisał(a): Optuję za wydzieleniem całej dyskusji o secie Hunter'a3000 do jakiegoś odrębnego wątku. Śmietnik na całą stronę się tu zrobił... Sad
Rozmowę można przenieść do wątku o dodatkowych konstrukcjach, który wcześniej założyłem.

Co do korzystania z moich rysunków to można je modyfikować do woli.
Trochę mnie nie było tutaj i za ten czas niestety nie skończyłem ED161.
[Obrazek: et0511.png] 
Może i jaśniejsza jest lepsza
(01-11-2018, 13:11)Walter Novotny napisał(a): Trochę mnie nie było tutaj i za ten czas niestety nie skończyłem ED161.
DART by się przydał...
Od dawna tez proszę o narysowanie ED74. To o tyle wdzięczna jednostka, że historycznie występowały zarówno w malowaniu PR oraz PKP IC. Z przyjętego wzoru wynika, że "Edyta" powinna mieć 42,8 jednostek długości. Zaokrąglając, wychodzi 11+10+10+11.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości