Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolej Maglev od 1930
Witam wszystkich

Mam takie pytanko czy jest jakiś NewGRF któr umożliwia grę n kolejkach maglev od początku gry. Dotarłem do roku 2023 i mi się pierwsze pojawiły lokomotywy i zacząłem to przemieniać ale zamienić prawie 600 pociągów to troszkę monotonne zajęcie jest i nie wiem czy skończę przed końcem gry a podoba mi się jak pomykają szybko po tych torach.

Pozdrawiam

Rafał
Wiem, że to tylko gra, ale Maglev w tym roku, to dla mnie przesada.
(15-10-2010, 19:39)niemiec napisał(a): Wiem, że to tylko gra, ale Maglev w tym roku, to dla mnie przesada.

Słyszałem, że ponoć jeszcze w latach 40. zaczęto robić różne testy z koleją magnetyczną, ale to chyba jeszcze było na kołach, tak wogule to ja zmodernizowałem 600 pociągów w 2 lata, czy to jakiaś wielka strata czasu?? Tongue Smile
możesz też oszukać gre "Ctrl+Alt+C" przesunac date do 2030 i potem cofnij do 1930
(15-10-2010, 22:49)Daniel94 napisał(a): możesz też oszukać gre "Ctrl+Alt+C" przesunac date do 2030 i potem cofnij do 1930
Działa oczywiście to tylko na single-player.
a właśnie sorka bo mi przypomniało że miałem GRF MagleV (spalinowce) moc miały piękną ale prędkość słabą ....49km/h przy 9.000 KM
(15-10-2010, 20:21)Czajnikowiec napisał(a):
(15-10-2010, 19:39)niemiec napisał(a): Wiem, że to tylko gra, ale Maglev w tym roku, to dla mnie przesada.

Słyszałem, że ponoć jeszcze w latach 40. zaczęto robić różne testy z koleją magnetyczną, ale to chyba jeszcze było na kołach, tak wogule to ja zmodernizowałem 600 pociągów w 2 lata, czy to jakiaś wielka strata czasu?? Tongue Smile

w dwa lata?? a jak to zrobiłeś ?? moze złe podejście mam do sprawy Sad
No właśnie, może jakaś instrukcja jak szybko wymienić cały tabor?
Toshiro wez wszystkie loki daj do zajezdni i Zmien torowisko na MagleV i obok zajezdni elektryfikowanych postaw depozyt Maglev i zbuduj loki i kopiuj rozklad od tamtych.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości