Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne preindustrial era houses
Zrobiłem taki mały dodatek (wrzuciłem na serwer bananas), który robi następujące rzeczy:
1. dla starych budynków (nie pojawiających się po 1960), głównie tych dużych kamienic, włączone jest akceptowanie węgla - więc do większych miast można dowozić węgiel (do czasu aż stare budynki nie zostaną zastąpione współczesnymi);
2. elektrownie pojawiają się po 1882 (można to ustawić na inną datę). Ponadto można ten dodatek stosować równolegle z FIRS (ale nie w klimacie podzwrotnikowym), aby umożliwić tam istnienie elektrowni.
3. poprawione fontanny i pomniki - ograniczona liczba, ponadto pomniki nie sąsiadują ze sobą (nie tylko brzydko to wygląda, ale uniemożliwia czasem dostarczanie towarów).

Dodatek podmienia tylko funkcje, nie grafiki.
Nie wiem, jak to działa i czy działa z innymi dodatkami typu TTRS, Polish houses itp.,
ale wkrótce będe testować na nowej wersji mapy Polski.
Witam. Jestem nowy na forum, ale grę znam od dość dawna i często do niej wracam i testuję różne konfiguracje grf-ów.

Mam ten dodatek od niedawna.
Chciałbym zapytać, czy normalne jest w edycji mapy, w opcji budowy przedsiębiorstw elektrownia pojawia się dwa razy?
Czy może jest to spowodowane włączeniem akceptacji węgla przez budynki miejskie.
Jeszcze nie dograłem do roku, gdzie pojawiają się pierwsze elektrownie, więc na 100% nie wiem, ale podejrzewam, że kiedy przedsiębiorstwa są generowane losowo i automatycznie, to na miasto będą przypadały dwie elektrownie.
Z dodatków wpływających na łańcuchy produkcji mam tylko manpowerOpenGFX+industries.
Elektrownie z tego setu mozna wyłączyć, zerując datę ich wprowadzenia.
Nie powinno się ich używać z zestawami w których są już elektrownie, bo będą się dublować.
One były pomyślane jako uzupełnienie np. do FIRSa, gdzie elektrowni brak (w starych wersjach).
Tak podejrzewałem, że będzie konflikt pomiędzy dodatkami. Fajnie byłoby coś takiego zobaczyć z manpoweredOpenGFX+industries, jednak to nie jest dla mnie aż tak ważne, bym nie mógł grać bez tego.

Dziękuję za odpowiedź Smile
Nie ma żadnego konfliktu, przecież pisałem: elektrownie można wyłączyć w ustawieniach tego grfa.
Ja tego w ten sposób używam np. z ECS gdzie są elektrownie.
Wyłączyłem elektrownie z dodatku, ale miasta dalej nie akceptują węgla. Gdy nie nie te ograniczenia gry...
Węgiel jest akceptowany tylko przez te domy, którym dymi z kominów. Jeśli używasz innych dodatków z domami, to szansa znalezienia takich jest mała.
Az mnie namowiles na maly powrot do grania Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości