Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne FIRS
Wow, dzięki, naprawdę dobrze to wygląda gdy wszystko jest w jednym języku, narobiłeś się trochę, ewentualnie zmieniłbym w Papierni "Mieli drewno ........" na "Przerabia drewno ...........", i lepiej brzmi i bliższe prawdy technologicznej. Rolleyes
No i znowu trzeba uaktualnić spolszczenie Cool , w najnowszej r.1975 jest nowy "sklep przemysłowy". I tradycyjnie coraz lepsze textury.
Nie dałoby się jakoś zwiększyć tych produkcji na starcie? Wink
a mnie w FIRS jedna rzecz ciągle mnie wnrewia... Bo gdy biore ten FIRS z nowymi fabrykami i biore nowa gre to mi się pojawiają wagony mało pojemnościowe.... a gram na DB Secie....
To graj na secie który jest z FIRS kompatybilny a nie takim który powstał lata temu. Myśl, później pisz.
brawo dla wib_wk..... powiem ci ż przeszperałem wszystkie sety od A do Z i powiem że żadny z Firsem nie jest połączony ;*
(23-04-2011, 22:05)Daniel94 napisał(a): brawo dla wib_wk..... powiem ci ż przeszperałem wszystkie sety od A do Z i powiem że żadny z Firsem nie jest połączony ;*

(23-04-2011, 21:45)wib_wk napisał(a): Myśl, później pisz.
Jw.
Dziwne, że potrafiłem znaleźć kompatybilne sety...
Co wy na to żeby co X czasu zrobić podsumowanie zmian w FIRS i umieszczanie na ten temat news'a w odpowiednim dziale?
(23-04-2011, 22:49)niemiec napisał(a): Dziwne, że potrafiłem znaleźć kompatybilne sety...

Ta?A np. Jakie?
A takie jak NARS i UK Railways Set.
Od trzech tygodni najnowsza wersja to r1989, chyba się chłopakom pomysły na razie skończyły.
A jednak prace znowu przyśpieszyły w związku z szykowanym OTTD 2.0, najnowsze FIRS to już 2557 kompatybilne tylko z wyżej wymienionym OTTD 2, prawdopodobnie stabilny najbliższy FIRS będzie miał numer 7.0.
Szykują OpenTTD 2.0 ?
Oczywiście nie jestem tego w 100% pewien, ale takie otrzymywałem komunikaty o błędzie gdy kilka ostatnich "nightlies" FIRS'a usiłowałem uruchomić na OTTD 1.1.2.
Na pewno będą rzeki, i mnóstwo zmian.
Zaciekawiłeś mnie Tongue
(01-09-2011, 10:29)Rysh napisał(a): Szykują OpenTTD 2.0 ?

Oczywiście mój "mistake", chodziło o wersję 1.2.0.

Już myślałem że to jakaś rewolucja Tongue
Ostatni FIRS to już r.2695, zawiera wszystkie przedsiębiorstwa które będą w wersji 0.7, wygląda na to że brak bugów, jedynie wersje językowe wymagają dopieszczania, tak egzotyczna ja polska również, oczywiście wymaga OTTD1.2.0.
(02-01-2012, 01:01)wib_wk napisał(a): będą w wersji 0.7

Hę? Przecież wersja 0.7 wyszła ostatniego dnia roku 2011 Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości