Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry na X-box ONE
Witam, na Święta Bożego Narodzenia dostałem X-box ONE S! Za uzbierane pieniądze szybko chce kupić grę ponieważ na koniec roku są największe wyprzedaże... Ale niestety nie wiem jaką wybrać! Nie lubię wszystkich gatunków gier więc proszę żebyście pomogli mi wybrać i napisać tytuł gry z tych gatunków: Sportowe, Ekonomiczne, Taneczne, Na Cinect-a, Muzyczne, Symulacyjne, Strategiczne, Wyścigowe, Logiczne, Przygodowe! Tutaj są wypisane gry które mam:
-FiFa 17
-FiFa 18
-The Sims 4
-Just Dance 2018
-Disney Adventure
-Minecraft
Proszę o gry na X-BOX ONE
Sprzedaj XBOXa kup Switcha Big Grin
(30-12-2017, 13:46)shoter napisał(a): Sprzedaj XBOXa kup Switcha Big Grin

??
Najgorzej... Człowiek chce dostać fajną konsolę PS4 Pro na którą jest masa ekstra gier w tym dużo tylko na nią i dostaje padakę X-Box One.

Z gier na X boxa to chyba Forza Motorsport 7.
Spintires: MudRunner jeśli nie masz starszej części i lubisz takie klimaty rosyjskiej dziczy
L.A Noire jest chyba tylko po angielsku a są tam ściany tekstu +18
Cuphead to klasyczna zręcznościówka przygodówka 2D
jak wygląda najnowsza odsłona F1 pod względem rozgrywki to się nie wypowiem

reszta nie wpasowuje się w wymagania
(30-12-2017, 13:33)ja14n1 napisał(a): -FiFa 17
-FiFa 18
Po co komu 2 wersje Fify, jeśli jedna od drugiej różni się tylko aktualizacją składów? Strata pieniędzy.
Wracając do gier, to też za bardzo nie pomogę, ja kupiłem jedną grę na PS4 i katuję ja do upadłego.
Resztę mam "na oku" i kupuje jak jest naprawdę mega promocja, np. na Wiedźmina za 50 zł. A kupować żeby kupić bo są promocje, totalna głupota.
Jak muzyczne, to może Rayman: Legends?

Jeżeli powiem co uważam i stanie się to co myśle ... to nwm co sie stanie ...
World of tanks chyba jest na ONE'a .
Ja tam dziecko minecrafta jestem więc MC bym kupił ;>
(30-12-2017, 15:56)Rysh napisał(a):
(30-12-2017, 13:33)ja14n1 napisał(a): -FiFa 17
-FiFa 18
Po co komu 2 wersje Fify, jeśli jedna od drugiej różni się tylko aktualizacją składów? Strata pieniędzy.
Wracając do gier, to też za bardzo nie pomogę, ja kupiłem jedną grę na PS4 i katuję ja do upadłego.
Resztę mam "na oku" i kupuje jak jest naprawdę mega promocja, np. na Wiedźmina za 50 zł. A kupować żeby kupić bo są promocje, totalna głupota.

Dostałem 2 wersje od babci i cioci (zbieg okoliczności) nie kupowałem ich
To sprzedaj jedną i drugą wersję, XBOX'a i kup PS4 PRO Big Grin
Kup Nintento Switch. Lepiej na tym wyjdziesz. Ma lepsze gry
(30-12-2017, 16:48)Rysh napisał(a): To sprzedaj jedną i drugą wersję, XBOX'a i kup PS4 PRO Big Grin

I to jest najlepszy wybór! PS 4 Pro - najlepsza konsola.
Niedługo ma wyjść MediEvil zremasterowany.
(30-12-2017, 16:48)Rysh napisał(a): To sprzedaj jedną i drugą wersję, XBOX'a i kup PS4 PRO Big Grin

Wole X-boxa miałem kiedyś PS3
Najlepsze w xboxie jest pad kompatybilny z pc Smile

[Obrazek: flat,800x800,075,f.u1.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości