Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry na LAN
Znacie jakieś fajne gry w które można pogram w sieci z kumplem? gramy po LANie takie bardziej uniwersalne, bo ja lubie strategie on bardziej FPS'y ale np samochodowki każdy lubi. Każdy tytuł sprawdzimy Wink
Need for speed: hot porsuit 2 - wyscigi (ta czesc bo grafa w miare, wymaganie mniejsze niz undergroundy)
Command & Conquer: Generals - rts
Dungeon Siege 2 - rpg
Jagged Alliance 2 - strategia turowa (wymaga zainstalowania dodatkowych modulow - info na PW)
Delta Force - obojetnie ktore - fps
Solidier of fortune 1, 2 - fps

W te gry gralem na lanie, generals i dungeon siege 2 najczesciej
Rzadziej zdarzalo sie (dawniej):
Carmageddon 2
Majesty
Black & white 1
Warcraft3, Starcraft, Europa Universalis 2/3, HoMM praktycznie cala seria.
nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale możesz spróbować Left4Dead coop.
z wyścigówek to need4speed: porsche (gusta, guściki).
trackmania nations – proste wyścigi, nigdy tras nowych nie zabraknie Wink
americas army – wersja 2 jak i nowa wersja 3 bardzo fajna darmowa strzelana
enemy territory – niby takie nic ale bardzo grywalne
starcraft – oczywiście ;]
EU – mi multi się nie podoba, natomiast heart of iron podobna i bardzo ciekawa
WoW – jeśli chcecie stracić życie Tongue
Jak na razie to widze tylko gry bardziej popularne, chociaz fajna propozycję dał Alkomat (dzieki) - trackmania nations.
Wormsy
a ja doloze F-22 Raptor Big Grin klasyk z przed Lighting3 Tongue
Jezeli wow jest na 2 po lanie to gl

Empire Earth, C&C Red Alert 3, NFS Prostreet/underground, FlatOut 2 (Cos jak carmagedon), warcraft 3,
Supreme Commander (RTS - poprostu wy.. w kosmos jak sie lubi fjuczer walki, kontynuacja total annihilation) Anno 170 (nie pamietam koncowki ;d) tak jak kolega tu podal, Worms Armagedon z patchem multiplayer... SWAT 4 fajne COOP sie gra, BattleField 1942 (wake island mapke polecam) FIFA 08 , Starwars Jedi Academy ... i duzo innych ^^"
Ściągam Flatout 2 zobaczymy co to Smile
EE , popieram Niemca , nie ma to jak Wormsy !
Wormsy też mam Wink
Ostatnio pojawił się Heart of Iron 3, polecam dla tych co lubią strategie. Gra jest naprawdę dużo lepsza od poprzedniczek i podobno jest 10.000 prowincji.
http://www.rlslog.net/hearts-of-iron-iii-proper-fas/
a moze poprostu klasycznie w Diablo I lub II Tongue
Jesli chodzi o wormsy to lepsza zabawa jak sie gra na jednym kompie (zawsze mozna komus "przez przypadek" spacje nacisnac)
(17-08-2009, 13:09)Alkomat napisał(a): Ostatnio pojawił się Heart of Iron 3, polecam dla tych co lubią strategie. Gra jest naprawdę dużo lepsza od poprzedniczek i podobno jest 10.000 prowincji.
+rep za polecenie tej gry. jest ekstra. juz dawno czegos takiego szukalem. dziekuje
Ekipa nam się na hamachi zrobiła, aktualnie gramy w AoE III - ale zaczyna coś nudzić.
Na czym polega Wolfenstein: Enemy Territory w multi?
ET jest tylko multi... Polega na strzelaniu do innych, jak każdy FPS.
Faktycznie, myślałem że są może jakieś misję czy coś Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości