Ankieta: Czy przyspieszyć wydajność serwera?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, zmniejszając mapę.
7.14%
2 7.14%
Nie, grać dalej na tej samej mapie.
10.71%
3 10.71%
Tak, wprowadzić GRF "reduce passenger payment".
14.29%
4 14.29%
Tak, ograniczyć ilość pojazdów.
14.29%
4 14.29%
Tak, zmniejszyć szybkość rozwoju miast.
25.00%
7 25.00%
Tak, zmniejszyć liczbę miast i fabryk.
28.57%
8 28.57%
Nic nie robić.
0%
0 0%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firs - wydajność serwera
(05-05-2015, 17:23)Daniel94 napisał(a): Ja bym też proponował aby zwiększyć koszt za wyrównanie terenu...Niektórzy gracze mają np. po 1 mld i co robią? Wyrównają ci teren do poziomu morza i wtedy są takie lagi , że osoby które mają słabsze komputery nie wejdą na serwer.Ogólnie też chciałbym aby na serwerze FIRS zawitał również Ikarus Set , Trolleybus set + moze jakies koleje zagraniczne bo w sumie DB jeżdzą po naszych polskich Szlakach , tak samo jak z Angli też jeżdzą po naszych szlakach
Człowieku, po co piszesz nie na temat?
To co wprowadzamy coś? FIRS i tak jest testowo z tą dużą mapą, więc bez ankiety można wprowadzić Waszą propozycję:
1. wyłączyć opcję "pozwól na wiele tych samych zakładów przemysłowych w mieście"
2. ograniczyć ilość miast.
@up: ankieta dodana
Tak wydaję mi się, że jednak można by było zredukować tą liczbę miast do 50, ustawić je nie standardowo Wink
Kiedy w końcu zostaną wprowadzone przegłosowane zmiany ? tzn zostanie zmniejszona liczba miast i przedsiębiorstw ??? ... bo po roku 1980 jak jest już 5 graczy średnio rozwiniętych to sie grac prawie nie da takie lagi !!!!

Weźcie to zmieńcie już od następnego resetu !!!! Bo serwer ewidentnie traci graczy ....
Przejrzałem dzisiaj to i owo. Zmienione zostało:
- ilość pociągów z 400 na 300
- ilość samochodów z 300 na 250
- ilość miast - zmniejszono
- ilość przedsiębiorstw - zmniejszono

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości