Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro Truck Simulator2 Steam
Hej,
Ma ktoś tą grę na Steamie?
(27-07-2015, 19:48)Mouse napisał(a): Hej,
Ma ktoś tą grę na Steamie?

Mam, co sie stało? Smile
Ostatnio na wykopie pisali o modzie(multi) do tej gry.
Właśnie chce spróbować czy to warto Smile
Tomasz333333 ma... Ale on wam nie da :x
Warto zagrać na multi. Sam przed chwilą grałem. Szkoda tylko że nie ma ruchu ulicznego.
Nie wiem ja to zrobilem ale podobno wczoraj pisalem posta Smile

Ja mam Tongue specjalnie dla tego moda kupilem eurotrucka Smile Jest poprostu zajebisty, zwlaszcza jak sie jezdzi z kims Wink

Sa 2 ale: speedlimit w niektorych miejscach poprostu wola o pomste do nieba

2. Turasy - jak widzisz to spier... bo nawet w tak prostej grze nie potrafia jezdzic
Też mam, dawno na multi nie grałem, a o dziwo działa zaskakująco dobrze Smile
(27-07-2015, 22:01)Damgam napisał(a): Tomasz333333 ma... Ale on wam nie da :x

Sorry, byłem jakoś nieobecny. Tak, mam tą grę na Steamie, jednak nad multi właśnie się zastanawiam.

Mogłaby mi się klatkować nieco, bo gram na laptopie nie na komputerze, lecz po jakimś tam długim czasie będę grać na PC w tą grę.

Damgam: jak miałbym pożyczyć tą grę? Kupowana była elektronicznie nie w pudełku.
(28-07-2015, 15:46)Tomasz333333 napisał(a):
(27-07-2015, 22:01)Damgam napisał(a): Tomasz333333 ma... Ale on wam nie da :x

Sorry, byłem jakoś nieobecny. Tak, mam tą grę na Steamie, jednak nad multi właśnie się zastanawiam.

Mogłaby mi się klatkować nieco, bo gram na laptopie nie na komputerze, lecz po jakimś tam długim czasie będę grać na PC w tą grę.

Damgam: jak miałbym pożyczyć tą grę? Kupowana była elektronicznie nie w pudełku.
Zle zrozumialem o co im chodzi :p
Móglbys dac passy do konta
Na steamie masz "familiy share"
Można kupić jeszcze raz grę, ale wtedy to trzeba w prezencie jakoś dać znajomemu.
Nie wiem na jakim etapie jest wasz zwiazek, ale jak on sie u siebie na kompie zaloguje do Twojego konta i sciagnie euro trucka, to pozniej logujac sie na swoje konto widzi gre w bibliotece, ale nie moze w nia zagrac dopoki Ty mu nie pozwolisz (dasz mu familiy share`a). Tak mozna z kazda gra. W efekcie oboje mozecie grac.
Tak, oboje mogą grać na osobnych kontach, ale tylko właściciel zainstaluje multiplayer mod...
To jak jesteśmy w temacie, to czym jeździcie w grze?
Ja MAN. (przez jakiś czas było, później Scania, później była gigantyczna moja przerwa w grze (ponad rok), dopiero niedawno zacząłem wracać)
Volvo FH16
Ja mam wszystkie Tongue ostatnim razem nowym Actrosem Smile

To kiedy sie spotykamy?;D i gdzie ^^
Nie wiem jak to by było, ale ja nie będę używać programów do rozmów takich jak Teamspeak czy Skype...

Na razie mi to niepotrzebne.

Edycja: dane nieaktualne. I jeden i drugi z tych programów co jakiś czas używam.
@up Dzieki Bogu Smile

Jeszcze zapomnialem o: kiedy?Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości