Ankieta: czy jesteś za zmianą konfiguracji dróg w miastach na "lepsze drogi"na naszych serwerach?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak, tylko na lepsze drogi
38.46%
5 38.46%
tak, na losowe konfiguracje
30.77%
4 30.77%
nie, niech zostanie jak jest
30.77%
4 30.77%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drogi w miastach
Exclamation 
Hej
Chciałbym poruszyć kwestie dróg w miastach na naszych serwerach.
Na każdej mapie jest to konfiguracja 3x3 za wyjątkiem map polski, jednak
wszystkie miasta wyglądają podobnie dzięki właśnie tej siatce a gra staje się nudna i monotonna.
Proponuję zmienić siatkę miast na "lepsze drogi" (nieregularne ulice)
bądź pomieszać losowo różne konfiguracje.
Proszę o udział w ankiecie.
Osobiście gra mi się lepiej tak, jak jest
Cóż losowe konfigurację nie byłby złe Wink
(15-10-2015, 16:32)Mouse napisał(a): Osobiście gra mi się lepiej tak, jak jest

+1

A wrecz bym powiedzial ze nie robi roznicy..
Jestem za losowymi konfiguracjami. Myślę, że jest to najlepszy kompromis i w sumie powinien zadowolić każdego. W gwoli ścisłości, jeśli dla kogoś inny układ niż 3x3 jest herezją i należy innowierców eliminować, przypomnę, że np. na mapie serwera Firs jest zwykle koło 400-500 miast. Może nawet więcej, nie liczyłem. W przypadku losowego układu, z siatką 3x3 pozostałoby nadal ponad 100 miast! Na innych serwerach też nie było by gorzej. Mało? Proszę, nie bądźcie pazerniSmile Niech każdy ma to, co lubi. Mi też częściej odpowiada obecny układ, ale bez przesady.
@Ivrit: jakiego serwera miałaby dotyczyć zmiana?
Hej
Oczywiście ja również jestem zdania takiego jak Lachupacabra, żeby każdy miał możliwość grać tak jak lubi.
Chodzi o serwery Firs, Goal, Standard i PKPset
pozdrawiam
hej, kiedy zmiana?
Włączymy lepsze drogi na FIRSie i Standardzie. Goal możemy przedyskutować, ale na PKP Set zostaje 3x3. Zmiany jutro (jeśli nie zapomnę).
Nie uważasz Niemiec, że wybieranie TYLKO "Lepszych dróg" jest trochę nie w porządku wobec tych, którym lepiej gra się na siatce? Dlaczego nie pozostawić ostatecznego wyboru samym graczom? Przy "losowym" układzie każdy by znalazł coś dla siebie. Miast są setki, a zwłaszcza na FIRS'ie. Uważam, że może to zniechęcić część osób do grania na tych serwerach. Szczerze, to gdybym wiedział, że miałyby przejść tylko "lepsze drogi", głosowałbym przeciwko zmianom. I choć nie wypowiadam się za innych, to jednak sądzę, że większość z tych co była za losowymi, mając tylko dwie opcje, prędzej opowiedziałaby się za status quo. Niech to nie będzie wybór zero-jedynkowy.
Czyli rozumiem, że chcesz ustawić parametr budowania dróg na 1?
Popieram LaChupacabre
Układ losowy wszędzie.
pozdrawiam
Większość zagłosowała tylko za lepszymi drogami.

Ivrit, zagłosowałeś tylko za lepszymi drogami, a teraz zmieniasz zdanie...
Ty serio patrzysz tylko na to że więcej o 1 głos było na opcję 1? Zobacz że wagowo wybraną opcją jest losowo. Zmieniłbym głos z opcji 2 na 3 i byłoby równo...
Wyszło o 1 głos więcej na korzyść lepszych dróg. Dla mnie osobiście jeśli patrzę na to wagowo to wychodzi bez zmian...
Zdecydujcie się co chcecie zmienić, bo dla mnie to wszystko jedno, samochodów nie używam a drogi pod stacje zawsze można usunąć.
http://upload.mouse.one.pl/view.php?file...4drogi.png

Okje, więc wliczcie mój głos jako nie chcący zmian i wtedy rzeczywiście będzie po równo i ewidentnie powinno być ustawione generowanie dróg losowo.
Mouse napisał(a):Zdecydujcie się co chcecie zmienić
Już wcześniej Ivrit zmienił zdanie na "losowe", więc wynik powinien być 4-5-4 (Dlaczego nie widać kto na co głosował jak jest w innych ankietach?). Poza tym ani ja, ani MPK nie zaakceptowalibyśmy tylko "lepszych", więc byłoby wtedy 4-3-6, ale... Smile ci którzy głosowali na "lepsze" mając do wyboru "losowe" albo brak zmian z pewnością (o ile cokolwiek) wybraliby "mniejsze zło". Czyli, aby nie bawić się w zakładanie kolejnej ankiety tylko z dwoma ostatnimi opcjami, można uznać, że właściwym wynikiem byłoby 0-9-4.
Ok, zapytam jeszcze raz: na co chcecie zmienić? Niemiec czekal na Waszą decyzje wczoraj przygotowany do zmian a Wy zamiast jasno określić bawicie się w zmiany głosów.
Cóż wynik ankiety 5-4-4 przechodzą "lepsze drogi" prosta kalkulacja.
No chyba, że uwzględnicie jeszcze mój głos na pozycję 3 - brak zmian. Wink
Dla mnie taka jednopunktowa przewaga nie jest wystarczającym uzasadnieniem dla zmiany. Za bardzo rządzi tu przypadek oraz to, kto akurat się zalogował w trakcie trwania ankiety, a kto nie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości