Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cenzura w internecie.
Brak dostępu do Shouta zmusza mnie do tworzenia nowych wątków.

Tym razem nieco smutna wiadomość.
Mianowicie:
https://saveyourinternet.eu/pl/strona-glowna

Cytat:Komisja Europejska i Rada Unii Europejskieij chcą zniszczyć internet jaki znamy i nakazać dużym firmom kontrolować to, co widzimy i robimy online. Jeżeli art. 13 projektu dyrektywy o prawie autorskim zostanie przyjęty, narzuci on powszechną cenzurę wszystkich treści, które udostępniasz w internecie. Parlament Europejski jest jedyną instytucją, która może sprzeciwić się temu pomysłowi i ocalić internet.
Głosowanie: 20 czerwca, godzina 11:00.
Internet powinien być wolny. Co o tym sądzicie?
Nie chce mi sie wierzyć że to może przejść, ale z drugiej strony po tych zakutych łbach dostających hajs gdzies z góry to wszystkiego można sie spodziewać
Zbieram pieniądze na  zdewastowanego ale sprawnego ET41 lub byczka (ewentualnie zespolimy w stodole dwa byczki) aby w razie przegłosowania tego "czegoś" na tak wjechać sobie w parlament EUropejski.
PS: pieniądze na torowisko też się przydadzą Tongue

//
Ogólnie to:
PRZECIEŻ TO G#*@O ZNISZCZY
ZNANY NAM INTERNET
TAKWIĘC TOWARZYSZE W MEMACH I/ORAZ
LINK'ach ŁĄCZMY SIĘ W WALCE
86
Ważne : Przekażcie to dalej !!
Lokomotywą chcesz tam wjechać? Ja to bym zbierał na jakiś czołg
hmm własciwie lepiej sie "zakamufluje" ALE
Możemy zrobić skład towarowy "niby" wieziemy sobie cośtam ale w środku BAM 5 czołgów i 300 forumowiczów (z innych for).
"300 forumowiczów z innych for"
Smiley13
forum gc2, craftportal i to forum Wink Może coś jeszcze sie znajdzie... No może przesadziłem... Ale możemy kibiców wziąć za darmówe.
Ja już do kilku yt'berów napisałem  o tym x) // EDIT LOL PO NAPISANIU DO YT'berów wywaliło mnie z YT Smile
Kiedy ja na paru serwerach na Discord o tym napisałem.
Exclamation 
Mhhm Smile lol na jedyn forum ktoś napisał że propagande rozprowadzam  Smiley29 No właściwie... Zrobiłem wątki o tej samej tematyce na dwóch innych forach.
//
Została godzina do głosowania  Smiley33

//
uznano mnie za troll'a kiedy to gdzieś napisałem x)
"Napisano dziś, 11:29

Dobra, znalazłem polską wersję tej ustawy: https://eur-lex.euro...LEX:52016PC0593

Poprzedni link to jakaś wersja ,,alternatywna", nie wiem, co to znaczy.

Art. 13 to chyba po prostu nakaz wprowadzenia pełnej funkcjonalności DCMA takedownów w krajach Unii.

Padliśmy ofiarą trolla internetowego. " Przy okazji macie link'a do tej ustawy
To nie moze sie udac, ta ustawa nie moze zostac zaakceptowana;/ przeciez Anonymous ich zjedza tam wszystkich
Się śmiejecie, ale przez to może już sobie nie zagracie ottd. I na tym forum też nie popiszecie, albo porostu straci to sens.
Nie wiem czy wiesz ale przegłosowali to na nie. Głosowanie powtórzą kiedyś tam na jesień.
Cała moja ogromna dyskusja (uznanie za trolla a potem przyznanie racji).klik
Przegłosowali na nie, teraz jest czas na wprowadzenie poprawek i kolejne głosowanie chyba 10 września
Poprzedni mój post przepadł wraz z awarią forum, więc powiem tak.
Przegłosowali za.
Kto wam płaci za rozsiewanie tych głupot o rzekomym ACTA2 - PiS, Putin czy Google?
https://oko.press/jak-wrobiono-platforme...iej-sieci/
(22-09-2018, 20:19)McZapkie napisał(a): Kto wam płaci za rozsiewanie tych głupot o rzekomym ACTA2 - PiS, Putin czy Google?
https://oko.press/jak-wrobiono-platforme...iej-sieci/

Aha, czyli jak ktoś sprzeciwia się tej dyrektywie, to od razu robi to za kopiejki? Świat nie jest czarno-biały. Problem nie dotyczy wyłącznie Facebooka i YouTube, jak próbują to wmówić na stronie, do której linkujesz. Będzie zupełnie na odwrót, bo każdy komentarz użytkownika umieszczony w tego typu serwisach będzie musiał przejść przez automatyczne filtry. Te mechanizmy nie są idealne i nigdy nie będą. Ponadto, taki Facebook reaguje jeszcze na raporty użytkowników - wystarczy zebrać kilkudziesięciu trolli i mamy narzędzie do cenzurowania niewygodnych treści. Ale czegoś takiego nie przeczytasz na oko.press - w końcu to Agora. Tuba propagandowa PO, KOD itp. Dostajesz szekle za rozsiewanie ich propagandy? Wink Oczywiście żartuję, ale polecam czasem spojrzeć na temat szerzej, poza politycznymi gierkami.
(14-06-2018, 18:56)Tomasz333333 napisał(a): Brak dostępu do Shouta zmusza mnie do tworzenia nowych wątków.

Tym razem nieco smutna wiadomość.
Mianowicie:
https://saveyourinternet.eu/pl/strona-glowna

Cytat:Komisja Europejska i Rada Unii Europejskieij chcą zniszczyć internet jaki znamy i nakazać dużym firmom kontrolować to, co widzimy i robimy online. Jeżeli art. 13 projektu dyrektywy o prawie autorskim zostanie przyjęty, narzuci on powszechną cenzurę wszystkich treści, które udostępniasz w internecie. Parlament Europejski jest jedyną instytucją, która może sprzeciwić się temu pomysłowi i ocalić internet.
Głosowanie: 20 czerwca, godzina 11:00.
Internet powinien być wolny. Co o tym sądzicie?
Spoko wodza, hakerzy zajmą się serwerami KE i nie będzie im wtedy do śmiechu. Smiley2

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości