Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BIGGER] Różne
Witm ostatnio mnie gryzie jedno sprawa , a mianowicie jaka.Otóż że brakuje opcji jak budowanie tramwajw ale jednostrojnnych tzn. tylko pojedyńczy tor jak w pociągu i kładziesz... , a 2 sprawa to taka że widziałem na niemieckich serverach Trolley bus...... i myśe że by też można uzyc tez na tym servie
Cytat:Trolley bus
Kurde, to juz są trolejbusy? wow myslałem że tylko tramwaje. Smile
troll-ej busy to są takie niemieckie tram-waje!!Big Grin
(19-09-2010, 22:33)grzybek69 napisał(a): troll-ej busy to są takie niemieckie tram-waje!!Big Grin

chyba śnisz........ Troley bus a Trams to 2 róne bajki ......Trolejbus zachowuje sie jak autobu a nie jak Tramwaj......
Trolejbus to po prostu autobus na prąd, mówiąc w najprościej. W Polsce można je spotkać w Tychach, Lublinie i gdzieś w Trójmieście. Dla są one zbędne w Openie.
(20-09-2010, 21:29)Daniel94 napisał(a):
(19-09-2010, 22:33)grzybek69 napisał(a): troll-ej busy to są takie niemieckie tram-waje!!Big Grin

chyba śnisz........ Troley bus a Trams to 2 róne bajki ......Trolejbus zachowuje sie jak autobu a nie jak Tramwaj......

ciesze sie ze wzioles to na powaznieBig Grin
Nie śmiej się Grzybek tylko ładnie podziękuj że teraz wiesz co to trolejbus :p Big Grin
Trolejbusy są w Simutrans - w openie się nie przydadzą. Natomiast budowa tramwajów po jednym torze a nie tak jak teraz by była dobrym pomysłem - pozostaje mieć nadzieję, że tak kiedyś będzie.
(21-09-2010, 09:18)KOZACKI BOHUN napisał(a): Nie śmiej się Grzybek tylko ładnie podziękuj że teraz wiesz co to trolejbus :p Big Grin

Dziękuje za wsparcie ,ale wiesz czasami mnie wkurzają takie osoby ..... bo ja w Gdyni mieszkam i u nas trolejbusy jeżdza imysle że może w Openie tez niech zaczną jeździć bo to w sumie było by fajnie
(21-09-2010, 14:25)qamil napisał(a): Trolejbusy są w Simutrans - w openie się nie przydadzą. Natomiast budowa tramwajów po jednym torze a nie tak jak teraz by była dobrym pomysłem - pozostaje mieć nadzieję, że tak kiedyś będzie.

w Simutrans chodi ci o takie szynowe trolejbusy które często występują w państach takich jak: Ameryka Północna,Niemcy,Rosja,Hiszpania, a mi chodzi takie uliczne Smile
(20-09-2010, 21:54)niemiec napisał(a): Trolejbus to po prostu autobus na prąd, mówiąc w najprościej. W Polsce można je spotkać w Tychach, Lublinie i gdzieś w Trójmieście. Dla są one zbędne w Openie.

Tychy,Lublin,Warszawa i Gdynia-Sopot + Gdańsk za 2 lata Smile
(20-09-2010, 21:54)niemiec napisał(a): Trolejbus to po prostu autobus na prąd, mówiąc w najprościej. W Polsce można je spotkać w Tychach, Lublinie i gdzieś w Trójmieście. Dla są one zbędne w Openie.
(21-09-2010, 16:42)Daniel94 napisał(a): w Simutrans chodi ci o takie szynowe trolejbusy (...) a mi chodzi takie uliczne Smile
Nie chodzi mi o szynowe (nie wiedziałem nawet że coś takiego istnieje) tylko o zwykłe:
[Obrazek: 170trajtki_simutrans_tn.jpg]
Ale to offtopic totalny.
Od kiedy trolejbusy są w Warszawie?!
(21-09-2010, 19:07)niemiec napisał(a): Od kiedy trolejbusy są w Warszawie?!

Ten dopiero teraz się skapnołeś w Euro 2012 mają jeździcBig Grin w Gdańsku tak samo ;p
zobaczycie trolejbusy jak II linie metra ...
(22-09-2010, 14:42)..::Karolek::.. napisał(a): zobaczycie trolejbusy jak II linie metra ...

yyy możesz jaśniej bo trocheciebie nie zkumałem ... o coma piernik do wiatraka ?
(22-09-2010, 17:03)Daniel94 napisał(a):
(22-09-2010, 14:42)..::Karolek::.. napisał(a): zobaczycie trolejbusy jak II linie metra ...

yyy możesz jaśniej bo trocheciebie nie zkumałem ... o coma piernik do wiatraka ?
Panie Daniel94, czym mógłbyś wyjaśnić mi co to takiego "szynowy trolejbus" i przedstawić jakieś źródła swojej wiedzy na temat przyszłych trolejbusów w Warszawie. Z góry dziękuje Tongue

Jakby by na to nie patrzeć to widziałem dziś drugą linie metra, jedna koparka przerzucająca ziemie z jednej kupki na drugą Tongue
(22-09-2010, 18:20)Alkomat napisał(a):
(22-09-2010, 17:03)Daniel94 napisał(a):

Panie Daniel94, czym mógłbyś wyjaśnić mi co to takiego "szynowy trolejbus" i przedstawić jakieś źródła swojej wiedzy na temat przyszłych trolejbusów w Warszawie. Z góry dziękuje Tongue

Jakby by na to nie patrzeć to widziałem dziś drugą linie metra, jedna koparka przerzucająca ziemie z jednej kupki na drugą Tongue

Oczywiście że przekaże wam informacje Smile Jestem jak Encyklopedia Big Grin

1. Szynowy Trolejbus - pojazd szynowo elektryczny , jest bardzo podobny do tramwaju i do trojebusów
źródła:http://www.youtube.com/watch?v=tO44q9sy1n4
fragment od0.06 do 0.17 prosze patrzeć Smile

2.Trolejbusy w Warszawie , w latach wojennych trolejbusy jeździły w Warszawie,Bydgoszczy itd... ale w czasie wojny Niemcy wyrwali dużą części trakcji elektrycznych i w Warszanie jak zarównow Bydgoszczy nie chcieli spowrotem trolejbusów to dali Tramwaje siec trakcji wzieli z lini od trolejbusów . Budowa Trakcji Trolejbusowej ma powstać na początku 1 października 2011 a usuną ją w dniu 30 grudnia 2012 r. i będa 5 lini trolejbusowych jeździć z głownych stacji wprost do Stadionu na Euro 2012
Skąd masz informacje o trollach w Gdańsku, mieszkam tu interesuje sie co i jak co sie dzieje, co buduje, ale informacji, że trolejbusy w Gda mają powstać to pierwszy raz słysze. No bo i tak to jest całkiem bez sensu, skoro są tu tramwaje a trolle tylko by z wiekszały ruch
Ja tam na filmiku widziałem tylko trajtka i tramwaj.

Budować linie trolejbusowe, żeby po roku je rozebrać. To nie ma sensu... Sama budowa jest dość kosztowna, jak również eksploatacja. Budowa od nowa jest po prostu nieekonomiczna, a tym bardziej w ten sposób.
ale w Gdyni mamy sporo sieci trakcyjnych z zajezdni starej z Redłowa prawie 3,5 km trakcji
(22-09-2010, 19:06)Czajnikowiec napisał(a): Skąd masz informacje o trollach w Gdańsku, mieszkam tu interesuje sie co i jak co sie dzieje, co buduje, ale informacji, że trolejbusy w Gda mają powstać to pierwszy raz słysze. No bo i tak to jest całkiem bez sensu, skoro są tu tramwaje a trolle tylko by z wiekszały ruch

Fakty z telewizji TVN i TVP GdańskBig Grin
(22-09-2010, 19:25)niemiec napisał(a): Ja tam na filmiku widziałem tylko trajtka i tramwaj.

Budować linie trolejbusowe, żeby po roku je rozebrać. To nie ma sensu... Sama budowa jest dość kosztowna, jak również eksploatacja. Budowa od nowa jest po prostu nieekonomiczna, a tym bardziej w ten sposób.

Ale to w miejscowosci Riga a Riga leży gdzieś na Łotwie i tam mają rożnice miedzy trajtkie, tramwajem a trolejbususem szynowym gdybys powiedzial na trolejbus szynowy tramwaj to ludzie by sie patrzelina ciebie jak "sroka na kosc" ;p
http://hot.ee/transportation/eng/tram/riga.html

Transport w mieście riga!!
Wg. mnie to jest tramwaj zresztą zobacz zdjęcie po prawej to jest to co widac na filmie a podpisane Tram T3!!

Kolego wygłaszasz jakies teorie a nawet nie chce Ci się sprawdzić w Google czy sie nie mylisz!!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości