Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacje w NewGRF
Mam pytanie! Ponieważ dawno nie grałem w OTTD, a weszło masa nowych aktualizacji (m.in. Polish PKP v2.0) nie wiem jak to uaktualnić. Czyli np. W PolishPKP doszło Pendolino czy to już jest (samo sie aktualizuje), czy trzeba coś zrobić? Poroszę o pomoc...
Menu główne -> Ustawienia NewGRF -> Sprawdź dodatki online -> Wybierz uaktualnienia.
(27-12-2017, 15:41)Mouse napisał(a): Menu główne -> Ustawienia NewGRF -> Sprawdź dodatki online -> Wybierz uaktualnienia.

Ale to trzeba tak kliknąć (klikam PKPset i wybierz uaktualnienia i pobierz?)
Jak naciśniesz wybierz uaktualnienia to podświetli Ci się przycisk "Pobierz" - jeśli jest coś do aktualizacji. Naciskasz i się aktualizuje.
(28-12-2017, 09:45)Mouse napisał(a): Jak naciśniesz wybierz uaktualnienia to podświetli Ci się przycisk "Pobierz" - jeśli jest coś do aktualizacji. Naciskasz i się aktualizuje.

Niestety dalej nie mam, ale dziękuje za pomoc Wink
(27-12-2017, 15:33)ja14n1 napisał(a): ... W PolishPKP doszło Pendolino czy to już jest (samo sie aktualizuje), czy trzeba coś zrobić?

Pendolino jest na razie tylko w wersji developerskiej. Nie jest dostępna w dodatkach online. Można ją pobrać z linku: https://dev.openttdcoop.org/projects/pkpset/files
Pobrany plik trzeba samodzielnie wgrać na dysk do katalogu, gdzie OTTD zapisuje inne NewGRF.
Wow! Ja tak nie umiałbym.... Smile
(29-12-2017, 00:00)TadeuszD napisał(a): Wow! Ja tak nie umiałbym.... Smile
Poprostu to miało być zdjęcie a wyszło takie coś-->
Każdy kto oglądał MATRIXa powinien sobie poradzic i będzie tam widział zdjęcie.
(29-12-2017, 01:28)showman napisał(a): Każdy kto oglądał MATRIXa powinien sobie poradzic i będzie tam widział zdjęcie.

To w końcu wytłumaczysz mi krok po  kroku? Smiley61 ?
też poproszę o wskazówki

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości