Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[2010] Propozycja spotkania
Pytanie organizacyjne: kto jest chętny na weekendowy zlot w mojej wsi - Goczałkowice - Zdrój?

Terminowo proponuje początek lipca. Nocleg w jakimś pensjonacie. Myślę nad tym: http://www.eholiday.pl/noclegi-hw0549.html 30zł/osoba. Tu akurat jest w "centrum" wsi. Pociągiem (osobowym) rzut beretem, w pobliżu hala sportowa, basen, jeżeli byście chcieli taki wypad. Jeszcze się rozejrzę po innych.

Co do jakiegoś planu:
Myślę, że w piątek od południa zaczęły by się zjazdy wszystkich. Pociągiem do Pszczyny lub od razu w Goczałkowicach, jeżeli wszyscy byliby zmotoryzowani. Cały wieczór na luźne pogawędki. Sobota: można pozwiedzać, pospacerować, zobaczyć zalew goczałkowicki na Wiśle, rynek w Pszczynie, zamek, park zamkowy, zagrodę żubrów, gdzieś pójść i pogadać wspólnie. Niedziela: w sumie nie wiem co Tongue
może wreszcie wybrałbym sie na openttdowy zlot Tongue
(12-03-2011, 19:33)niemiec napisał(a): Co do jakiegoś planu:
Myślę, że w piątek od południa zaczęły by się zjazdy wszystkich. Pociągiem do Pszczyny lub od razu w Goczałkowicach, jeżeli wszyscy byliby zmotoryzowani. Cały wieczór na luźne pogawędki. Sobota: można pozwiedzać, pospacerować, zobaczyć zalew goczałkowicki na Wiśle, rynek w Pszczynie, zamek, park zamkowy, zagrodę żubrów, gdzieś pójść i pogadać wspólnie. Niedziela: w sumie nie wiem co Tongue
A jakaś taka normalna integracja to w planach? :>

Ja zainteresowany.
[Obrazek: 9117_841e.gif]
(12-03-2011, 20:55)Tata Rysh napisał(a): A jakaś taka normalna integracja to w planach? :>
Oczywista oczywistość Wink

(12-03-2011, 20:58)niemiec napisał(a):
(12-03-2011, 20:55)Tata Rysh napisał(a): A jakaś taka normalna integracja to w planach? :>
Oczywista oczywistość Wink
Tak pytam Big Grin
ja nie pije! mogę mimo to przyjechać?Smile
w sumie ja też nie pije :F , rysh nie załamiesz sie D: ?
(12-03-2011, 23:14)KOZACKI BOHUN napisał(a): ja nie pije! mogę mimo to przyjechać?Smile
(12-03-2011, 23:20)shoter napisał(a): w sumie ja też nie pije :F , rysh nie załamiesz sie D: ?

Ja w sumie też nie pije ... zbyt często.
ja juz kiedyś sie określiłem wiec napewno będe z KJ, bo ustalilismy ze razem jedziemy
(12-03-2011, 23:14)KOZACKI BOHUN napisał(a): ja nie pije! mogę mimo to przyjechać?Smile

(12-03-2011, 23:20)shoter napisał(a): w sumie ja też nie pije :F , rysh nie załamiesz sie D: ?

No kurde, to z kim ja będę pił? Sad
myśle że gdybyś nie zraził kozackiego do picia to byłoby troche...lepiej Big Grin
(13-03-2011, 01:22)Tata Rysh napisał(a): No kurde, to z kim ja będę pił? Sad

z nami Big Grin
(13-03-2011, 11:10)EL_Fuego PL napisał(a):
(13-03-2011, 01:22)Tata Rysh napisał(a): No kurde, to z kim ja będę pił? Sad

z nami Big Grin

Ty się zastanów na co się piszesz. My z Kozackim wiemy o co chodzi i się powstrzymujemy od "gonitwy". Na ostatnim zlocie Rysh zaczął już pić w autobusie do Lublina i skończył jak dojechał do Białej...
heheh, damy rade Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości