Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POSZUKUJĘ GRAFIK 32bpp I POTRZEBUJĘ POMOCY!
Witam wszystkich serdecznie tak jak w temacie poszukuję i potrzebuję w tym pomocy, a czego poszukuję? Otóż poszukuję dobrych, ładnych NewGRF w wersji 32bpp do OpenTTD. Zależy mi głównie na tramwajach których aktualnie nie ma w podstawowej wersji gry tylko trzeba je ściągnąć jako dodatek :Sadroszę o Podanie mi wszystkich NewGRF w rozdzielczości 32bpp jakie istnieją do tej gry a szczególnie poproszę o podanie mi linka z którego mogę pobrać jakiś secik tramwai w wersji 32bpp. Z góry wielkie dzięki!
halo halo jest tu ktoś? .... 65 wyświetleń i nikt nic nie napisał i nie powiedział na jakiej stronie mogę znaleźć wszystkie NewGRF w rozdzielczości 32bpp?.... nawet nikt łaskawie nie napisał czy jest już tutaj taki temat? ..... widzę fajna jest tutaj pomoc -.-
Ja tam nie kojarzę, zeby istniał GRF z tramwajami, który by był 32 bitowy.
Jest akurat czeski dodatek 32 bitowy z pojazdami (można zobaczyć grafiki ich w tym wątku http://openttd-polska.pl/Thread-Szacun).
Natomiast jeśli chodzi o pociągi 32 bitowe to jest taki GRF jak 8/32 bpp trains, ale to domyślne pociągi (kolor zmienisz tam w parametrach).
Z kolei listę wszystkich GRF-ów znajdziesz tutaj: https://bananas.openttd.org/en/newgrf/.
Poza tym na co ci ze stron zewnętrznych pobierać dodatki jeśli są dostępne z poziomu gry? (ustawienia NewGRF -> sprawdź dodatki online) Z zewnętrznych stron pobiera się tylko te dodatki, które nie są dostępne z poziomu gry.
Ok, jeśli chcesz odpowiedź jakąkolwiek to piszę - potrzebujesz jakiejś grafiki bazowej 32bpp, np. zBase.

Co do tramwajów - tak jak Tomasz napisał, prawdopodobnie 32-bitowe nie istnieją.

Inne dodatki pobierzesz w grze w okienku dodatków wpisując filtr: "32". I ja ci nie powiem, które są najlepsze, bo dla mnie wszystkie 32-bitowe są brzydkie i żadnych nie polecam Smile
mozna poszukac plik grvts32.grf z tramwajami - nie wiem gdzie to bylo tak odrazu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości