Ankieta: Jak mody, to jakie?
Ankieta jest zamknięta.
Mody Techniczne (Railcrafty, Buildcrafty, Tekkity itp.
52.38%
11 52.38%
Mody RPG i Eksploracyjne (Jakieś nowe biomy, moby, dungeony, bossowie, te sprawy)
14.29%
3 14.29%
Mody Survivalowe (TerraFirmaCraft, Enviromine itp.)
19.05%
4 19.05%
Inne Mody (???)
4.76%
1 4.76%
TYLKO CZYSTY MINKROFT!!11!11jedenjedenjedenaście
9.52%
2 9.52%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft - Reaktywacja
Rolleyes 
Serwer (czasami) działa.
Mody głównie "Techniczne", dostępne do pobrania tutaj
https://drive.google.com/file/d/0B2jAOAH...=drive_web

IP:  82.177.95.137
Wersja gry 1.7.10 Forge

Zapraszamy

// Sander Od siebie dodam duzo dajace ulatwienie Zapkiego:

Cytat:
(13-05-2016, 12:06)McZapkie napisał(a): Parametry wywołania javy (zmienia się to w edycji profilu) mam takie dla Windows XP:
-Xms512M -Xmx1G -XX:NewSize=256M -XX:MaxNewSize=512M -XX:SurvivorRatio=2 -XX:+DisableExplicitGC  -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+AggressiveOpts  

Dla 64bit

-Xms1G -Xmx2G -XX:NewSize=512M -XX:MaxNewSize=1G -XX:SurvivorRatio=2 -XX:+DisableExplicitGC -d64 -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+AggressiveOpts

Cytat:Ostatnio na shoutboxie zaczęliśmy rozważać ewentualny powrót do Minecraft'a.

Pozostaje pytanie co z modami bo raczej na czystym grać nie będziemy ^^

Jaki typ modów modów preferujecie? Może znacie jakieś ciekawe modyfikacje których nie znam ja (szukałem pół dnia i nic ciekawego nie znalazłem  Smiley62  )

Na koniec pytanie do McZapkie, jak tam twoja paczka z Terrafirmacraftem?  Smiley29
(06-02-2017, 14:08)Damgam napisał(a): Na koniec pytanie do McZapkie, jak tam twoja paczka z Terrafirmacraftem?  Smiley29

Ma się dobrze, w wersji 0.7 doszedł mod IC2 i IHL, ten ostatni ma bardzo fajna opcję, iron workbench.
Aby sie nie rozpisywać, wiki jest tu: https://github.com/McZapkie/TerraFirmaPr...ePack/wiki

Co do serwera i problemów z logowaniem a raczej jego brakiem, to jest taki mod Forge Auth, łatwiejszy do instalacji i używania niż kobyła Forge Essentials.
Czy ten Terrafirmacraft to to, co było ostatnio z epokami kamienia, brązu, ogniskami i niemożliwym kopaniem w skałach bo się wszystko waliło bez podpór a kilof można było zrobić po 100h grania?
Yyyyy tak Big Grin
A to jeśli w ankiecie wygrają mody techniczne to gramy na terrafirmie z tymi modami czy poprostu (jak dla mnie to lepiej bez).
To głosuję na 2 pierwsze opcje. Nie znam się na tym i nie wiem, czy się wykluczają, więc nie bijcie proszę.
Ja podobnie do Mousa, z checia bym pogral na TFC ale w 3 osoby nie ma to sensu...

Osobiscie proponowalbym na starcie quarry zablokowac (bo mody techniczne widac ze sa na prowadzeniu) Smile
Żeby nieco utrudnić i wydłużyć rozgrywkę proponuję ograniczyć surowce - w skali 1-5 dałbym 2.
W zasadzie to mój modpack załatwia 1 i 3 a po części też 2 Smile
Ale Mouse nie chce siedzieć 100 godzin by zrobić kilof Big Grin
Wątpie, że z tych wszystkich technicznych modów skorzystamy przy TerraFirmie, prędzej wszystkim się to znudzi.
Testujemy aktualnie z Sanderem naszą starą paczke "modów technicznych" ubogaconą o GregTech i Mo'Creatures... Na singlu mój ziemniaczek wyciąga 40fps ale wszystko reaguje z minutowym opóźnieniem

Power of Intel Celeron >_<

Nie wiem jak to zniesie wasz serwer :x
Gdy widzę, że przewagę w głosach mają mody techniczne to czasem mnie się Factorio kojarzy. Big Grin
Tomasz333333
Nawet ma coś z tym wspólnego.
Jest gdzieś ta paczka dostępna?
Paczka wraz z forgiem: https://drive.google.com/open?id=0B2jAOA...Dh6Z1pmZVk

Serwer w trakcie instalowania :/
Jakby co, w piątek może pogram na tym serwerze, bo wtedy licząc weekend to u mnie się ferie zaczynają, bo tak jeszcze dni robocze są. Tongue

Edycja: Nie było i na razie nie będzie u mnie wejścia do gry, dopóki jej nie kupię. (nie chcę piratów)
A da sie bardziej po polsku?
Ja cos tam zrozumialem ze od tego weekendu zaczynaja sie ferie u niego, ale reszty nie ogarniam
To było zdanie typu "posklejaj sobie sam".
Co do serwera to Sander musiał zmodyfikować jedną opcje i zresetować mapę.
Uwagi mile widziane.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości