Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urozmaicić miasta? Jakiś mod?
#1
Cześć, czy istnieje jakiś dodatek, który nie tylko zamienia klasyczne budynki ale dodaje duzo nowych w miastach? Wiadomo, jak wygląda typowe miasto w openttd... Chciałbym aby to wyglądało bardziej urozmaicone czyli aby budynki aż tak sie nie powtarzały.  Najlepiej w 32.
#2
polish bulding set , city obiect , swedish house set itp Wink


https://www.tt-forums.net/viewforum.php?f=26
#3
Jest jeszcze Canadian City Buildings, Comic Style Houses, ECS Houses, Japanese Buildings, Open GFX Extra Zoom (niemal kompletna grafika 32bpp - lepsza od oryginalnej), Total Town Replacement Set, UK Town Set i Wasteland (same ruiny, które jednak można odbudować).
Z dodatków zmieniających wygląd samej siedziby firmy są m.in. Burj al Arab, City HQs i Main HQ.
Są też dodatki zmieniające wygląd dróg i mostów, m.in: American Road Replacement Set, Canadian International Roads, CS Roads, New Roadset by ChrisJ, UK Roadset i Traffic Set. Z mostów najciekawszy jest Total Bridge Renewal Set.
Co do ilość rodzai budynków, niestety ale jest ona raczej ograniczona, więc jaki byś set nie wybrał, będzie ich podobna ilość. Można jednak połączyć ze sobą dwa a nawet więcej spośród tych dodaktów, co powinno jednak dać efekt większej różnorodności. Moim zdaniem dobrze do siebie pasują Polish i Swedish Buildings oraz ECS Houses. Kolejność dodania na listę dodatków raczej wpływa na to, których budynków, z którego setu będzie więcej.
#4
Niedawno pojawił się nowy dodatek z budowlami miejskimi - Dutch Landmarks Object. Jak nazwa wskazuje budynki stawia się samodzielnie jako obiekty. Ich ceny w większości są symboliczne. Niestety podobnie jak te z setu City Objects nie będą one miały wpływu na populacje miasta, nie "produkują" też pasażerów ani poczty, ale z pewnością pozwolą urozmaicić jego krajobraz, tym bardziej, że set jest całkiem bogaty. Na screenie niżej nie ma ani jednej "powtórki", a nawet chyba wszystkich dostępnych budynków na nim nie umieściłem.

[Obrazek: 687Dutch_Landmarks_Object.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości