Ankieta: Czy chcesz zmienić PKP SET na NARS?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
50.00%
5 50.00%
NIE
50.00%
5 50.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FIRS] Zmiana PKP Set na NARS
Czy chciałbyś zmienić PKP SET na NARS?
Trochę mnie nie zrozumiałeś mouse. Miałem na myśli, żeby był i PKP i NARS na firsie.
Ale pytanie brzmi "Czy chcesz zamienić..."
(31-05-2015, 13:45)Tomasz333333 napisał(a): Trochę mnie nie zrozumiałeś mouse. Miałem na myśli, żeby był i PKP i NARS na firsie.

Warto by dodać jeszcze taką opcję do ankiety. Przynajmniej ktoś na nią zagłosuje Big Grin
Szkoda, że na równi wyszło na NARSIE się fajnie grało na FIRS Smile PKP set niestety ma braki w malowaniach i to jest jego pięta achillesowa np. w składach ropa, benzyna, chemikalia.

(31-05-2015, 13:45)Tomasz333333 napisał(a): Trochę mnie nie zrozumiałeś mouse. Miałem na myśli, żeby był i PKP i NARS na firsie.

Co Ty Tomasz albo jedno, albo drugie po to padła propozycja ankiety nie tylko od was na FIRS, ale też od innych, aby wybrać między jednym a drugim (Oba na raz by się gryzły). Szkoda, że nie przeszło bo PKP set by trzeba było jeszcze pod tym względem dopracować.
(04-06-2015, 00:42)KJ(KeyJey)[PL] napisał(a): Szkoda, że na równi wyszło na NARSIE się fajnie grało na FIRS Smile PKP set niestety ma braki w malowaniach i to jest jego pięta achillesowa np. w składach ropa, benzyna, chemikalia.

Co Ty Tomasz albo jedno, albo drugie po to padła propozycja ankiety nie tylko od was na FIRS, ale też od innych, aby wybrać między jednym a drugim (Oba na raz by się gryzły). Szkoda, że nie przeszło bo PKP set by trzeba było jeszcze pod tym względem dopracować.

Nawet jeśli oba sety by były to przynajmniej żeby gracz korzystał z jednego z nich. W sensie, że do wyboru dla siebie będzie mieć set.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości