Ankieta: Czy chcesz sesyjnego startowania gier według poniższego schematu:
Ankieta jest zamknięta.
TAK
27.27%
3 27.27%
jeden tydzien noramalnie, jeden sesyjnie
9.09%
1 9.09%
NIE
63.64%
7 63.64%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA (cz.5/5) do ustawień serwera # PKP Set+CargoDist # - SESYJNE USTAWIENIE GIER
Czy chcesz aby na serwerze ustawić sesyjne czasy trwania gier według schematu:
(sesje #1, #2, #3, #4, #5 to oczywiście całkowicie osobne gry)

sesje od PON. do PIĄTKU :

zaczynam troszkę od tyłu ... :

sesja #3 od godziny 18 do 24 (6h) - na tej mi najbardziej zależy z tym przedziałem godzinowym bo to jest sesja dla "pracujących" i te godziny są bezdyskusyjne !!!

sesja #2 od godziny 12 do 18 (6h) - to sesja dla wcześnie kończących naukę lub mających urlop Smile (teoretycznie można by ją zacząć od 10 ...

sesja #1 - od godz 0:00 do 12:00 {czyli dla nocnych marków Smile } (oczywiście wtedy gry tu się zmieniają co 2 dni) , w piątek przerwa techniczna pd 0:00 do 12:00 }

Sesje weekendowe:

Mimo wszystko na tym serwerze proponuję aby je rozbić na 12 h bo nie sądze nawet przy weekendzie, że ktoś będzie cały dzień miał czas doglądać swoich kolejek ... (oczywiście zakładam, że gra trwa 24h jak jest to zwyczajowo)

dlatego SOB - NIEDZ

Sesja #4 - od 0:00 do 12:00
Sesja #5 - od 12:00 do 24:00

dzięki temu przez sobotę i niedzielę myślę że się spokojnie da dograć swoją grę do końca ...
a jeśli ktoś chce grać non-stop to ... ma inne serwery których jest większość ... i tyle ... wszystkim nie dogodzimy na jednym serwerze ....

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości