Ankieta: Czy chcesz zainstalowania wymienionych poniżej dodatków ?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
60.00%
6 60.00%
NIE
40.00%
4 40.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA (cz.1/5) do ustawień serwera # PKP Set+CargoDist # - DODATKI
Czy chcesz aby na serwerze znalazły się następujące dodatki:
a) Industrial_Stations_Renewal-1.0.0 - zróżnicowane budynki dla stacji towarowych
b) Dutch Station Addition Set - ładniejsze budynki stacji kolejowych
b) redFISH-0.1 z parametrem "tylko żegluga śródlądowa"
Trochę bez sensu ta ankieta bo pytanie jest o zupełnie różne dodatki.
Moim zdaniem Redfish jest zbyt mocny, Fish2 jest OK ale w pełnym wydaniu.
Nie lepiej wymienić kilka różnych dodatków w odpowiedziach?
Zebrałem tu razem wszystkie dodatki, o które najczęściej się dopominali uczestnicy dyskusji (proszę sobie ją prześledzić) . Po co mnożyć ankiety jak większość chce od razu znacznego ulepszenia "widoku i miodności" gry ... po co będziemy dzielić zapałkę na czworo ... a z ustaleniem parametrów dla redFisha to bystry admin też sobie spokojnie poradzi ... zawsze je może dobrać doświadczalnie ... jak będą jakieś przegięcia to "po cichu" może przecież parametr zmienić w następnej grze ... (koszty/dochody etc. ... ) myślę, że w ciągu tygodnia na pewno znajdzie złoty środek ustawień Smile Poza tym, no nie czarujmy się ... ilu graczy wykorzystuje w ogóle statki do transportu czegokolwiek ... ale oczywiście miło, że czasem tam "coś" po rzece płynie ... Big Grin
(28-07-2014, 21:19)Tocznet napisał(a): Po co mnożyć ankiety jak większość chce od razu znacznego ulepszenia "widoku i miodności" gry...

Na przykład po to, żebym mógł zagłosować "za" ISR i dodatkami stacyjnymi, ale "przeciw" setom statków. Wink
Jestem za ale za normalnym fish fish squid 5 a nie redfish Smile te "czerwone ryby" mają jak dla mnie przesadzone ładowności Smile
Chłopaki , proponuję już teraz nie marudzić i zagłosować jak jest .... Jak strasznie komuś ten redFish będzie przeszkadzał to niech zrobi ankietę za jakiś tydzień albo dwa i będzie po sprawie ....
Nie wiem jak to się stało, że nie zauważyłem tych ankiet... Nawet dział mi się nie podświetlił jako "nieprzeczytany".
Jakies machlojki tu były na bank Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości