Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapotrzebowanie fabryk
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak znieść limit zapotrzebowania zakładów?
Żebym mógł zwozić z całej mapy w jedno miejsce.
Nie ma czegoś takiego jak limit zapotrzebowania fabryk, jeśli nie używasz żadnych NewGRF.
No właśnie używam. I dlatego pytam czy da się to zmienić, aby huta przyjmowała rudę i węgiel w każdych ilościach, itd
To jeszcze powiedz jakich GRF uzywasz...
Ojej.. a interesują Cie wszystkie? Mam m.in. ECS Machinery Vector, Wood, Agricultural, Chemicals. Chyba te są odpowiedzialne za pojawienie się nowych towarów i fabryk.
Tak, interesują mnie wszystkie... jak mamy Ci pomóc skoro nie znamy dokładnej konfiguracji gry. Używasz wielu GRF i żeby chociaż zgadnąć które wprowadzają Ci jakieś ograniczenia do fabryk musimy znać ich listę... No chyba że Mysza użyczy swojej cudownej szklanej kuli, to może coś się wywróży.
No to ci powiedziałem. Nie uważam że GRF PKP Set ma pływ na moje pytanie. Rozumiem, że nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie. Sad
(23-04-2013, 18:48)dehu napisał(a): No to ci powiedziałem. Nie uważam że GRF PKP Set ma pływ na moje pytanie. Rozumiem, że nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie. Sad
Masz rację, nie ma wpływu. Inny GRF ma na to wpływ. Niestety szklana kula jeszcze nie wróciła od niemca i nie jestem w stanie ci pomóc - ehh ta Poczta Polska :/
niemiec pomożesz? Brak info o NewGRF...

Tak na serio. Musisz wiedzieć, który NewGRF to powoduje (limity surowców/towarów) i poczytać w jego manualu, czy da się zmienić jego parametry. Bez tego ani rusz.
ogólnie ECS wprowadza takie limity. Każda fabryka ma określoną ilość którą może przetworzyć. Nie wiem czy da się to zmienić ale na bank to ECS
(26-04-2013, 21:35)KOZACKI BOHUN napisał(a): ogólnie ECS wprowadza takie limity. Każda fabryka ma określoną ilość którą może przetworzyć. Nie wiem czy da się to zmienić ale na bank to ECS
Tak właśnie podejrzewałem. Dziękuję za odpowiedź.
Nie da się usunąć tych limtów. Na tym polega urok ECS aby wydajnie rozplanować sieć. Możesz jeszcze kombinować z ustawianiem kilku zakładów w pobliżu stacji. Przez to nie będą się marnować dostarczane surowce.
(27-04-2013, 18:52)TechNoir napisał(a): Nie da się usunąć tych limtów. Na tym polega urok ECS aby wydajnie rozplanować sieć. Możesz jeszcze kombinować z ustawianiem kilku zakładów w pobliżu stacji. Przez to nie będą się marnować dostarczane surowce.

A można zwiększyć te surowce? Czy jeśli zwiększymy to automatycznie będzie to możliwe?

Poczytaj tutaj:
http://www.tt-wiki.net/wiki/ECS_Town_Vector
Z tego, co widze nie ma zaawansowanych opcji.

PS. W parametrach opcja '3'.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości