Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot OpenTTD Polska 2013
Zlot sie zacznie w piatek jak tylko pierwsza osoba sie pojawi u El_Fuego na dzialce. Ja pewnie pojawie sie kolo 17... o ile mozna liczyc na nasze koleje. Tongue
I ja podobnie Smile
I Wliczamy w to ryzyko niemożności wyjścia z pociągu na odpowiedniej stacji ? Wink
(04-07-2013, 18:52)showman napisał(a): I Wliczamy w to ryzyko niemożności wyjścia z pociągu na odpowiedniej stacji ? Wink
A co mogłoby być przyczyną żeby nie móc wyjść z pociągu? Big Grin

15
zawarte drzwi Big Grin
Grawitacja miejscowa w pociągu może mieć na tyle wysoką wartość iż będzie to utrudniało wstawanie czy też ewentualne przemieszczanie się.
Robert, można w Twoich okolicach kupić Ciechana? Big Grin
(05-07-2013, 20:12)niemiec napisał(a): Robert, można w Twoich okolicach kupić Ciechana? Big Grin

to jakiś smak piwa , więc pewnie nie, ale na leszka możesz liczyć Big Grin
Smiley16Będę miał dla was niespodziankę na zlocie Wink
nie KJ nie będzie pił piwa Big Grin
Potwierdzam będę na zlocie i będę jechał autem z Sokołowa więc jeśli ktoś chcę się zabrać np z W-wy podrzucę ale po zlocie jadę do Legnicy
(08-07-2013, 20:48)KOZACKI BOHUN napisał(a): Potwierdzam będę na zlocie i będę jechał autem z Sokołowa więc jeśli ktoś chcę się zabrać np z W-wy podrzucę ale po zlocie jadę do Legnicy
Ile masz miejsc wolnych? Jak trzy/cztery to idealnie.
KOZACKI, Pawilonek, showman, Rysh i komplet (jedno miejsce aby luzu trochę było).
O tak tak, jestem bardzo za Big Grin
ne zapomnijcie o Alkomacie, tez jedzie
On mówił że w bagażniku może jechać. 88
Narazie nie potwierdzil ze bedzie, ale czekamy.

Kozacki a tak serio to jak by sie dalo to ja i Rysh napewno sie wybieramy z Wawy, wiec chetnie... Wink
KOZACKI, jakie masz auto? Maluszka czy coś większego?
Cos niewiele wiekszego... taka mala cytrynke Tongue
Ja bym się zabrał z Siedlec lub jak tam będzie KOZACKI jechał. Zgarnelibyśmy chłopaków w Warszawie i pojechali dalej na Poznań. Wesoły samochód Big Grin
Potwierdzam że będę. Zapewne wepchnę się w Warszawie na piątego do Kozackiego.

Ktoś liczył ilość miejsc w namiotach? Mam coś kombinować?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości