Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot OpenTTD Polska 2013
Nie mam namiotu. Doczepię się do kogoś. Karimata i śpiwór mam.

Mam w pracy środki na komary, typu spirala bros - przeterminowana, więc mogę trochę tego wziąć. Jest też lampa owadobójcza ale wymaga prądu, jak z prądem na tej miejscówce?
I można zastosować pułapkę na komary http://www.sadistic.pl/pulapka-na-komary...190705.htm
Prąd jest, woda jest, w końcu Robert tam mieszka więc trochę cywilizacji tam gości Tongue
Rysh, rezerwuję Ci miejsce w namiocie. Ja wezmę panel słoneczny 19V+regulator+akumulatory to się muzyczkę zrobi jakąś Wink
mam namiot 4 osobowy 2 ložnice po2 lidech, ale nevím jestli ho budu umět postavit.
(22-06-2013, 11:51)Petr CZ napisał(a): mam namiot 4 osobowy 2 ložnice po2 lidech, ale nevím jestli ho budu umět postavit.

petr nawet 10 osobowy się zmieści przestrzenisią nie martw się
(21-06-2013, 20:31)showman napisał(a): Prąd jest, woda jest, w końcu Robert tam mieszka więc trochę cywilizacji tam gości Tongue
Acha, myślałem że to jakaś działka coś bardziej jak ogrodowa. Stąd moje pytanie. Jakieś audio ktoś wrzuci.

Pogramy w coś? ^^
Podliczyłem sobie dzisiaj koszty drogi do Poznania. I niestety podróż przez całą Polskę to nie na moją studencką kieszeń. Więc raczej się nie pojawię. Innym razem, jak będzie gdzieś bliżej mnie.
To skąd jedziesz?
(25-06-2013, 20:55)Rysh napisał(a): To skąd jedziesz?

Mam napisane w profilu. Tongue Z Niska. Jakieś większe miasto bliżej? Stalowa Wola trochę dalej Sandomierz. I jakbym chciał jechać to pociągiem z 4/5 przesiadki albo PKSem, też z przesiadką i tylko do Warszawy.

Taka dziura, że ciężko gdzieś dalej pojechać. Tongue
Idźcie sobie podyskutować na HydeParku!
Wymoderowano zbędne rzeczy.
Do wyboru:
Warszawa Centralna (12:20) -> Nekla (15:47)
Warszawa Centralna (12:55) -> Nekla (16:26)

Ja będę:
Biała Podlaska (6:06) -> Warszawa Centralna (8:32)

Pawilonek:
Nisko (5:50) -> Warszawa Centralna (12:23)
Koszt biletu 62 zł + masz zniżkę studencką 50% wychodzi Ci 31 zł w 1 stronę.

Byłoby już nas trzech Smile
W zeszlym roku Kozacki przejechal pol kraju dowiadujac sie w ostatniej chwili i prawie bez pieniedzy i jakos dal rade, to Ty nie dasz rady...? Wink
(26-06-2013, 23:48)Rysh napisał(a): Pawilonek:

To chyba miałem jakąś zjebaną stronę bo pisało mi, że ten pociąg kosztuje ~150 zł. Jak tak to pewnie się pojawię. =]
(27-06-2013, 17:13)Pawilonek napisał(a):
(26-06-2013, 23:48)Rysh napisał(a): Pawilonek:
To chyba miałem jakąś zjebaną stronę bo pisało mi, że ten pociąg kosztuje ~150 zł. Jak tak to pewnie się pojawię. =]
Twoje połączenie?

.pdf   NiskoWarszawa.pdf (Rozmiar: 46.51 KB / Pobrań: 145)
Mám pocit , že u El fuega budu první??? A pojedu domů nejspíš poslední. Ale pro mě to bude super urlop... Doufám . že El fuego bude mít trochu času mi ukázat okolí????
Jeśli dostane wolny weekend w robocie to przyjadę na pewno Smile

Co do namiotów mam 3 i 2 osobowy ale nie rozkładałem ich od lat więc sprawdzę czy to jeszcze aktualne.

Będę jechał autem z Legnicy
(02-07-2013, 00:32)Petr CZ napisał(a): Mám pocit , že u El fuega budu první??? A pojedu domů nejspíš poslední. Ale pro mě to bude super urlop... Doufám . že El fuego bude mít trochu času mi ukázat okolí????

czas się znajdzie, spoko Smiley4Smiley4Smiley4

ja tez mam namiot 2 osobowy nie wiem tylko w jakim stanie jest bo od lat nie rozbijany
witam -postaram się dojechać w piątek w południe ale niestety będę musial wyjechać przed wieczoremSmile
Zapraszamy! Widzę większa ekipa się szykuje! Smile
Smileja do końca jeszcze nie wiem -nie wiem nawet o której zaczyna się zlot-ja dojade jak wstane i zjem śniadanko w piątek -wiec mniemam ze będę gdzies około 14-16

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości