Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot OpenTTD Polska 2013
eee... ja tak rano nie dam rady pojechac, dlatego chce tym o 12.20
To zamelinuję się u siostry, mieszka blisko centralnego i poczekamy na Ciebie Smile Może być?
Calkiem spoko pomysl Smile
Git wstępnie ustalone. Jak by coś się u mnie zmieniło to będę dawał znać, chociaż będę robił wszystko aby wyszło jak trzeba. 5!
OGŁOSZENIE!

PANOWIE DOPISZCIE SIĘ DO LISTY W PIERWSZYM POŚCIE, JEŚLI KOGOŚ POMINĄŁEM. MUSZĘ WIEDZIEĆ ILE OSÓB BĘDZIE.
Podobno gdzieś w domu mam namioty.

A co z tym noobem, który nie potrafi znaleźć serwerów - KJ?Big Grin
Skoro nie potrafi znalezc serwerow to pewnie tego watku tez nie znalazl Tongue
PS. wskazane wszelkie środki anty komarowe i kleszczowe, jak by nie było to wiocha, są dni ze jest spoko ale bywa ze tną jak diabli, komary oczywiście kleszcze to tak na wszelki wypadek, nie chce by ktoś z Boreliozą stąd wyjechał
Wątek przeniesiony po ustaleniu ze współorganizatorem i gospodarzem zlotu Big Grin
Komary nie tną jak się jest na promilu Wink

PS. Wysłano SMS do KJ.
no ta racja Smile)
Postaram się nie zawieść i zawitać ale będę podróżował z legnicy prawdopodobnie autem
Kozacki w Poznaniu pokazałeś, że potrafisz! Wink
lipiec jest 7. měsíc v roku???? OOO to mám urlop. Jestli nebudu mít problem s dětmi. To bych dorazil.
Melduje się jak coś już w grafiku na Lipiec w robocie Sobie to uwzględniłem Wink Także będę będę, ale właśnie tylko jeżeli chodzi o tą datę bo inna w grę nie wchodzi niestety. Tylko nie mam namiotu, ale jak się zatankuję do pełna to i tak mi wszystko jedno Big Grin
Wiec zlot waszmościowie powiadacie. W taki razie na Poznań.

Możecie mnie spodziewać. Jak będę jechać to oczywiście z Warszawy, godzina jest mi raczej mniej obojętna, więc się tam dogadajcie i powiedzcie, o której się z Warszawy wybieracie.
Ci, co wiedzą, że na pewno przyjadą/wybierają się prosze o wysłanie numerów telefonów na PW do mnie i do EL_Fuego_PL. Na wszelki wypadek lepiej mieć i możemy się zdzwaniać w celu wskazówek dojazdu/odbioru itp.
Panowie widzę że miał być zlot kameralny a szykuję się całkiem spory, zatem trzeba dokonać jeszcze kilku drobnych ustaleń.

Dajcie znać kto jaki namiot posiada i ewentualnie ile osób może przygarnąć do spania. Śpiwory polecam załatwić każdy sobie, to raczej nie powinno być problemem, nawet jak się nie ma to pożyczyć od kogoś śpiwór i karimatę na weekend można.

Co do dojazdu, jak już pisałem w pierwszym poście jak już będzie ustalona dokładna lista uczestników to bliżej terminu każdy otrzyma na PRV namiary gdzie się zjawić i ewentualne numery kontaktowe w razie problemów z dojazdem.

Ja posiadam namiot, 2 osobowy, nie za duży ale zawsze wystarczy żeby się przespać więc mogę przygarnąć do siebie jedną osobę.

Alki ja też będę jechał z Wawy, Rysh prawdopodobnie też się tam zjawi i się spotkamy, planowałem 19 w piątek pociąg IR 56128 "SZCZELINIEC" o 12.20 z dworca Centralnego, jedziemy do Wrześni tam przesiadka i stacja docelowa Nekla. Jak coś to zapraszam do wspólnej podróży. Mój numer chyba kiedyś miałeś, nadal jest aktualny jak coś...

EDIT:
Mysza z tego co mówił ma 4-os namiot więc jeżeli będzie na tyle dobry to też kogoś może przygarnąć, ale to już jego wola Wink
ja pier.... chyba dokupię jeszcze ze 2000 m2 Smile, spoko damy rade pomiescimy się najwyżej bedzie miasteczko namiotowe Smile, co mi wcale nie przeszkadza Smile
Melduje posiadanie 2-osobowego namiotu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości